Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. tipp kellene! Szombat...

S. O. S. tipp kellene! Szombaton esküvő, és lesz egy pattanásom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szombaton lesz az esküvőm, soha nem szokott pattanásom lenni, összesen talán ha 10X volt, és persze ost kell kijönnie...

az államon, még nm látszik, de fáj és érzem, amilyen szerencsém van szombatra lesz a legbrutálisabb! :(

van valami jó tippetek, hogy hogy lehetne elmúlasztani gyorsan?


2012. okt. 16. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
citromlés borogatás, facsard egy vattára friss citrom levét és tedd rá a kezdődő pattanásra 1-2 percig, de vigyázz mert ha sokáig ott tartod kimarja a bőrőd ami roszabb lesz mint maga a pattanás, de kellő ideig alkalmazva nem engedi kinőni a kezdődő aknét
2012. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dermofil paszta, nagyon szépen leszárítja. Rossmannban, DM-ben lehet kapni, nagy fehér tégelyben. A teafaolaj, vagy eukaliptuszolaj is hatásos. Esetleg beleadagolhatsz keveset ezekből a dermofil pasztába. Addig is ne nyomkodd, piszkáld.
2012. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak maszkokat ne kenj az arcodra semmifélét, csak azt a felületet kezeld mert az még jobban elő hozza a létezhetetleneket is.
2012. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ne csinálj semmit vele! Menj el kozmetikushoz! Sok boldogságot! :)
2012. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha már ki tudod nyomni akkor nyomd ki és utána gyógyszertárban kapható hidrogénperoxidot tegyl rá (néhány száz ft) kipezsegteti azt ami még benne maradt trutyi... hagyd úgy órákig míg megszárad... majd csak este nyúlj hozzá amikor egy kevés neogranormon-t tegyél rá, de vékonyan és inkább masszírozd bele mint ,,kend". Nekem másnapra mindig elmúlik. Ha bedagad a piercingem is és gennyes akkor is 1 kis hidrogénperoxid órák alatt csodákat tesz. Pattanásokra is mindig ráteszem, de csak amit már nyomni lehet. Egyébként, ha már nem lesz duci a pattanás akkor meg simán le fog tudni vakolni a kozmetikus úgy, hogy ne is látszódjon:)
2012. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a Dermofil pasztát ajánlanám, nekem az mindig bevált, amikor éreztem, hogy ki fog jönni, odakentem, pár óránként lemostam és újrakentem, és nem jött ki, tapasztalatból mondom, hogy az jó rá. De: azt írtad, hogy nem szokott pattanásod lenni, az meg pattanásos bőrre való, és 250 ml-es, tehát hatalmas mennyiség, ami neked felesleges lenne. Amúgy 900-1000 Ft körül van a Rossmannban. Nincs valaki, akitől tudnál kérni egy kicsit? Vagy add tovább, ha nem használod el.
2012. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

most citromlevet tettem rá vattával, összehúzta a bőröm, és most nem fáj, ha megnyomom... (ujjbeggyel, nem úgy, mit mikor ki akarom nyomni)

ezt folytatom, remélem használ


köszi a tippeket

2012. okt. 17. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is dermofil pasztát szoktam használni az ilyenekre, illetve fogkrémet. Tényleg használ.:)
2012. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!