Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj hány cm-t nő egy hónap...

A haj hány cm-t nő egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
(átlagosan,ha egészséges)

2012. okt. 17. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nekem 2őt szokott vagy többet, de ez biztos egyénenként változó
2012. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-1,5 az átlag. Persze ettől egyénenként lehetnek eltérések. Meg ugyanannak az embernek sem nő minden hónapban pont ugyanannyit, hanem folyton változik.
2012. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2 centit
2012. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

1 cm az általános, úgy tudom.

De pl. a frissen vágott haj az elején kicsit gyorsabban nő, a nagyon hosszú más lassabban, illetve az "elhanyagolt", töredezett haj lehet, hogy szinte meg is áll a növésben...

Szóval változó.

2012. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2.5 cm az átlagos, emberenként változó, na meg a hajnak is vannak növekedési fázisai, mikor lassan nő, meg mikor gyorsan...
2012. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el, hogy mi a bánatért lett lepontozva a válaszom!?
2012. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom én mindenkire pozitivat nyomtam
2012. okt. 17. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak saját magam alapján tudok válaszolni... :)

Ebben a hónapban úgy 2cm-t nőtt, de például nyáron 3 hónap alatt ha nőtt 1-et. Valamikor tavasszal egyik hétről a másikra nőtt egy 5cm-t, de volt olyan időszak, amikor hónapokra megállt. Pedig mindig mindent ugyanúgy csinálok. Az enyém tehát kiszámíthatatlan. :)

De egy átlagembernek 1-1,5 cm-t nő, maximum 2-őt.

2012. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!