Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megosztanátok velem a tapaszta...

Megosztanátok velem a tapasztalatokat a Bánfi hajszeszről? Hosszú hajam van, eléggé hullik, főleg így ősszel és ezt ajánlották.

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 09:06
 1/7 anonim válasza:
Egy gyógyszerész ismerősöm azt mondta,igazából nem használ semmit.Maximum a placebó hatás érvényesül.
2012. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam és nem vált be. Iszonyatosan szárította a fejbőröm, amivel az csak még több zsírt termelt, tehát tiszta zsír volt a hajam, és viszketett is. Emellett teljesen lemarta a hajfestéket a hajamról, mosogatólé színű lett. A szagát 3 hajmosás után sikerült eltüntetnem (ezt úgy értem, hogy miután felhagytam a használatával a 3. hajmosás után jött ki a szaga, tehát nem úgy, hogy egy mosás alkalmával 3x kellett samponozni a hajam). Ja és persze a hajhullásom nem szűnt meg tőle. Ha ingyen adnák se kellene, sőt visszadobnám, mert egy gusztustalan készítmény.
2012. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én kb 3 hónapig használtama Bánfit és nekem nagyon bevált. Mivel nekem nagyon hullt a hajam, én a Revalidot is szedtem mellé, nekem az is hatásos volt.( De persze nem mindenkire hatnak ugyanúgy ezek a szerek.) A hajhullás egyik fő oka a vashiány.. (Nekem ez is van/volt) Ha nagyon hullik a hajad érdemes laborba menni, és a vasadat megnézni... Nekem már nem hullik a hajam, de minden nap szedem a vaspótló tablettát. :)
2012. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a krémmánia véleményei között is! :) Sokat találhatsz!
2012. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be: [link]

Nagyon jó. Csomókban hullott a hajam előtte, de mióta használom már nem.

2012. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejött, imádtam!!:D

csak egy baj volt vele: marta le a hajfestéket, ezért leszoktam róla...de gyorsabban nőtt a hajam, és kevésbé hullott...(csak a végén inkább a festett haj mellett döntöttem)

2012. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Bánfit akkor még meggondolom, szétnézek más termékek irányába is, amit írtatok. Egyébként voltam vashiányos, lehet azzal kezdem, hogy szedek vasat egy hónapig, aztán meglátjuk. Köszi még 1x!
2012. okt. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!