Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnátok javasolni pattaná...

Mit tudnátok javasolni pattanásos bőr/aknék/hegek ellen?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már a VerMixet, Zineritet, Contratubexet, de egyik sem vált be :( Voltam kozmetikusnál(igaz, nem rendszeresen), aki kitisztította az arcomat, de utána megintcsak visszajöttek. Gyógyszert nem akarok szedni a mellékhatásai miatt. Esetleg van valami kezelés? Vagy másféle, hatásos készítmény?

2012. okt. 19. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő ad rá krémet. Én 2x voltam eddig, mindig bevált amit adott. Szokott felírni egy mosakodókrémet és gélt éjszakára (Duac vagy Isotrexin). Ezen kívül semmi mást nem szabadott magamra kenni, megmondta, hogy felejtsem el a drogériás cuccokat, mert csak rontanak a helyzeten. Nálam napok alatt volt eredmény. Ha nem nagyon durva a helyzet, úgysem ír fel gyógyszert, csak valami külsőleg alkalmazhatót.
2012. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedjél vitaminokat és használd mellette a Vermixet. Nekem pl. a multivitamin+ mellé még A vitamin szépen helyrehozta.
2012. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, mi a neve a krémnek? Amúgy voltam bőrgyógyásznál, ő írta föl a Zineryt-et, de attól olyan fura állagú lett az arcom :( Elvékonyodott a bőröm tőle.
2012. okt. 19. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

nagyon jó kozmetikai kezelések vannak rá. Pl mokrodermabrázió.

Hány éves vagy? Mert ha tini akkor el kell fogadni hogy életkori sajátosság, de persze javitani lehet rajta de elmulasztani teljesen egyenlőre nem.

2012. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és szedjél cinket az is nagyon hatásos a pattanásokra.
2012. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
22 éves :( Szóval már nem vagyok épp tini.
2012. okt. 19. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy bőrgyógyásztól kérj isotrexint, az nagyon jó, viszont ősszel/télen nekem nagyon kiszárította a bőrömet (nappalira hidratáló krém kellett), vagy használj volpaderm aha gyümölcssavas krémet.
2012. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek mikrodermabrázió-kezelésre, vagyis, csak kérek tájékoztatást először róla kozmetikusnál, ez mennyire hatásos módszer?
2012. okt. 28. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
hatásos, érdemes kipróbálni.
2012. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mennyi kezelés szükséges?
2012. okt. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!