Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a hátam,...

Nagyon pattanásos a hátam, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék tanácsot kérni arra,hogy mit tegyek a pattanásos hátam ellen? elég sok van és némelyik nagyra megnől,ami fáj is... A szüleim azt mondják,hogy ez csak ilyen serdülőkori átmeneti dolog,de szerintem nem fog elmúlni,mert apámnak most is olyan a háta,csak már nem nől pattanás,hanem megmaradt neki,és nekem nem tetszik,nem szeretném ha nekem is ilyen hátam lenne 20-30 év múlva... Itt van a nyár és én szégyenlek félmeztelenül szaladgálni,akár a strandon,akár egy uszodában... Torna órán is gyorsan szoktam átcserélni a pólómat,mert nem szeretem ha néznek az osztálytársaim... Valaki aki ebben otthon van,hogy mit tudnék tenni,az legyen szíves és írjon! Előre is köszönöm! 16/F
2012. jún. 17. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt a bajom. Én elmentem bőrgyógyászhoz, ahol írtak fel krémet, és ecsetelőt. Hatott is valamennyire, de a legjobban az segített , hogy most kiültem napozni, és lenapoztam. Már nincsenek is meg csak a helyük egy kicsit.. Arra meg majd még rábarnulok, és nem is fog látszódni. (Remélem!)

A napozás nem mindenkinek segít, de egy próbát megér! :)

És szerintem menj el bőrgyógyászhoz is. 15/L

2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél többet szellőztesd, kerüld a műszálas cuccokat, napoztasd, és a bőrradíros tusfürdők és pattanás elleni tonikok is jók lehetnek.
2012. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a vakargatást felejtsd el, ha esetleg szoktad.
2012. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem teljesen,nem kapargatom,hanem inkább nyomkodom ki őket,de ez 75%-ban sikertelen próbálkozás és utána csak megdagad,megduzzad és jobban fáj... ha kenőcsöt írnának fel akkor az kb. meddig tartana?
2012. jún. 17. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. Nekem az is segített amikor kicsit durvább volt a helyzet, hogy megkértem nővérem, hogy nyomkodja ki. Utána 1-2 napig még rosszabb volt, de aztán szépen lassan eltűntek. Persze ez átmeneti megoldás, mert 1-2 hét múlva kezdődik elölről. Egyébként ha kinyomkodod tonikkal fertőtlenítsd le!!! Kifejezetten pattanásos bőrre való tonikkal, az is sokat segít. A napozás nálam mindig bevált és ami még segíthet, hogy amikor csak tudod, szellőztesd, ha mondjuk otthon vagy vedd le a pólód. A bőrgyógyász is tud segíteni, ha elmész. Úgyhogy hajrá :)
2012. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!