Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pécsett tudnátok olyan fodrász...

Pécsett tudnátok olyan fodrászt ajánlani, aki készít ombre hajfestést? Goggle csak pesti szalonokat dob ki.

Figyelt kérdés

#ombre hajfestés #pécsi fodrász
2012. okt. 20. 13:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Google, elnézést...gyorsan gépeltem
2012. okt. 20. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem bárhol megcsinálják...:) áldozz rá az idődet és menj be néhány fodrászhoz kérdezősködni..:)
2012. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért ez a technika nem olyan egyszerű, nagy gyakorlatot és szakértelmet igényel. Spec a fodrászom fiatal, ügyes is, de nem vállal, gondolom nem rajtam akar kisérletezni. Nem akarok felesleges köröket futni, ezért kérdeztem itt, ha ilyet szeretnék csináltatni, profira bíznám magam
2012. okt. 21. 08:54
 4/5 anonim válasza:
próbálkozz kertvárosban a rózsaliget szépe stúdióban :) itt nagyon sok mindent tudnak a fodrászok és nagyon jók is, bátran merem ajánlani őket . :) menj be és kérdezz rá náluk :)
2012. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. okt. 23. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!