Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek häny éves kortol...

Szerintetek häny éves kortol lehetne elkezdeni a hajfestést?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor őszül az ember...


de legalábbis minél később. Az osztálytársaim közül volt 2 akik festették a hajuk elég durván és mára csak valami madárfészek van a fejük tetején. :/


Nagyon csúnya és élettelen a hajuk. Az egyik le is vágatta rövidre.

2012. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel,csak ha nagyon muszáj és ha zavar csak akkor
2012. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon muszáj. Nem tudom megérteni, hogy kb minden 3. tininek festve van a haja. Mi szükség van nekik rá 12-13 évesen? :S
2012. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondjátok, valamelyik nap 3 olyan 11-12 éves volt a buszon, ott villogtak az Iphonnal, meg "fészeztek", ki voltak sminkelve, a hajuk 3 színben "pompázott"... hát fogtam a fejem, fiú létemre.
2012. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán értelme akkor van, ha őszül a hajad... máskülönben inkább olyat érdemes kipróbálni, ami kimosható.
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is csak azt tudom irni amit az előttiek. Csak akkor fesd ha már nagyon muszáj, ha már őszülsz. Én 19 évesen festettem be először, mert már akkor kezdtem őszülni, sajnos örököltem.
2012. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyik volt osztálytársam még olyan 12 évesen lilára festette... nem is értem miért, de utána vörösre is. :/
2012. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!