Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajjal az egész...

A ricinus olajjal az egész hajatokat bekenitek (a végektől a fejtetőig)? Ha csak a hajvégeket kenem be használ?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mikor kipróbáltam akkor az egész hajamra raktam, a fejbőrömbe is bemasszíroztam és egész éjszaka rajta hagytam(hétvégente volt, hogy 13 órát is rajta volt :) de volt, hogy nehezen tudtam kimosni, meg stb.. tehát nagyon macerás és ha nem szánsz elég időt a hajmosásra, akkor nehéz és zsíros marad tőle a hajad. Azóta lustább is lettem és csak a hajvégekre teszek fel, így van hogy nem is kell megmosnom az egész hajamat, csak azt a kb 20 centit amire felraktam :)
2012. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fejbőrbe ált. akkor kell belemasszírozni, ha azt szeretnéd, hogy nőjön a hajad gyorsabban. Ha csak a hajad állapotán és kinézetén akarsz javítani, akkor a hajhosszra:)
2012. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Azért kíváncsi vagyok ki találta ki, hogy a hajatokra kenjétek a ricinus olajat. Ennél sokkal hatásosabb hajápolókat is be lehet szerezni ha töredezett hajra kell. Hajnövesztésre meg teljesen alkalmatlan, mert semmi olyan hatása nincs. Mivel olaj ezért sok samponozással mosható csak ki ami még árt is a hajnak. Szerezz be egy normális hajpakolást/hajszeszt inkább.
2012. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És aki csak hajhosszra kente érzett utána valami változást, javulást?

2012. okt. 21. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Erősebb, selymesebb meg szebb lett a hajam. Mások is észrevették.
2012. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én az egész hajamra használom, mert növeszteni szeretném a hajam. és amúgy szerintem igenis hatásos, észrevehetően javult és nőtt a hajam, ráadásul a fodrászom is csak ajánlani tudta :) én 3-4 órát hagyom rajta heti 2x, szerintem az is bőven elég.
2012. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És vizes vagy száraz hajra szoktátok kenni?

2012. okt. 22. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Szárazra ;)
2012. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én is száraz hajra kentem fel mindig, és nekem is szemmel láthatóan nőtt, csillogóbb és szebb lett! Mások is mindig kérdezték hogy mit csináltam vele, vagy fodrásznál voltam-e éppen :D
2012. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért: szeretném használni, de mivel vigyem fel a hajamra? (Csak a hosszára kellene, kihagynám a fejbőrt.)

Meddig hagyjam rajta, elég kb. fél órát?

A hajmosás után kell használni, samponozás, öblítés után? És a ricinust mivel mossam le? Megint samponozzam?

KÖSZI!!!!

2012. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!