Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajjal az egész...

A ricinus olajjal az egész hajatokat bekenitek (a végektől a fejtetőig)? Ha csak a hajvégeket kenem be használ?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én mindig csak simán a kezembe öntöttem, kicsit összedörzsöltem a két kezemet, és rákentem a hajamra. Fél óránál azért többet hagyd rajta.. én ezért választottam azt a módszert, hogy hétvégén egyik este felkentem, rá egy zacskót (hogy melegen tartsa, mert akkor hatásos) esetleg egy törölközőt is és úgy aludtam, reggel lemostam. Száraz hajra vidd fel, mikor ki akarod mosni akkor simán a szokásos samponoddal mosd ki, balzsamot nem szoktam már használni, hiszen a ricinus maga a balzsam.
2012. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!