Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne maradjo...

Mit csináljak, hogy ne maradjon a hajamba a hajgumi nyoma? Vagy mivel tudnám szépen összefogni a hajam úgy, hogy nem marad meg a nyoma?

Figyelt kérdés

Szeretem kiengedve hordani a hajam, gyakran is van úgy, de itthon, amikor pakolok, takarítok jobb, ha összefogom vagy felcsatolom, mert így nem zavar.

Viszont a hajgumi nyoma mindig megmarad a hajamba, ami elég csúnya, ezért utána a következő hajmosásig már összefogva hordom a hajam. A csattal is az a baj, hogy ahhoz, hogy rendesen megtartsa a hajam, meg kell tekerni a hajam, és ez benne marad, miután kiengedem a hajam. :((


Pedig már mindent kipróbáltam. Vettem tök jó, puha hajgumit és csak lazán fogtam össze vele a hajam - olyannyira lazán, hogy takarítás közbe ki is csúszott a hajamból, de a nyoma persze benne maradt a hajamba. :(


Mit tehetnék? Valakinek valami ötlet?



2012. okt. 22. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt megmondja, annál a bölcsek köve...

Én is próbáltam csipesszel csak a felét felfogni, csattal eltűzni oldalt, laza hajgumi, vastag hajgumi, franciacsat, tarkónál, lejjeb, de mindig olyan lett a hajam oldalt tőle, mint egy L-betű. Még az is meglátszik a hajamban, ha a fülem mögé tűröm, kunkor lesz benne, pedig lapockáig ér!!

Minden elindulás előtt (csakis kibontva hordom utcán) egy pumpányi olajjal átsimítom a hajamat, azt a részt, ami tartótól lefelé van és a hajvégekre is teszek. Ez nem látszik, beszívódik de egy kicsit kihúzza. Más ötletem nincs :( Persze lehetne vasalgatni, de az nem a legjobb ötlet.

2012. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
nem tartó, tarkó
2012. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy szoktam, hogy felcsavarom a hajam és összegumizom. Így ha kiengedem nem látszik meg benne az a törés, amit a hajgumi okozna. Annyi hogy hullámos lesz. Nem tudom hogy téged zavarna-e, de én ezt külön szeretem benne.
2012. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt szoktam csinálni mint az előző. :) Van amikor már csak azért fogom össze így, hogy hullámos legyen.
2012. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam már hajolajat, hajvégápolót, de csak puha lesz tőle a hajam, nem húzza ki.


Utolsó kettő, úgy értitek, hogy kontyot csináltok és azt rögzítitek gumival? Mert ilyet próbáltam már én is, de nekem olyan csúnyán hullámos lesz tőle a hajam. :S Vagy máshogy csináljátok?

2012. okt. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!