Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megmosom a hajam este,és másnap reggelre már úgy néz ki,mintha 1 napos lenne. Még nem zsíros annyira de nem is az a szép frissen mosott hatást kelti. Minden 2. nap muszáj mosnom a hajam,mert a 3. nap már összefogva is rondán néz ki! Tudnátok ajánlani valamit? :S

2012. okt. 22. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A túl gyakori mosás miatt gyorsabban zsírosodik a haj...én is így voltam vele, minden másnap mostam hajat, aztán egy nyáron úgy döntöttem, hogy elég, leszokok róla...hetente egyszer mostam ki...(elég ronda is volt mindig, és volt, hogy inkább bezárkóztam otthon, és nem mentem emberek közé), de megérte, mert most már egy hétig kibírja a hajam mosás nélkül...:)

18/L

2012. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis egy hétig viselhető, szóval nem kelt zsíros hatást, és nem tűnik zsírosnak...első voltam
2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban mosod annál zsírosabb lesz, szóval erről szokjál le. Helyette heti egyszer mosd kénes samponnal, plusz minden nap használj rá zsíros hajra való hajszeszt. Így hamar rendbe jön majd.
2012. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oks,köszi a válaszokat! Csak hát ezt elég nehéz betartani...
2012. okt. 22. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz gyógynövényes, vagy bio samponnal, nekem segítettek. Amúgy mosd olyan sűrűn azért, hogy ne legyen ronda :)
2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nehéz-nehéz, de megéri...egyébként szerintem a gyógynövényes hajmosás magában nem lesz elég...
2012. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!