Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos áll, mit tegyek?

Pattanásos áll, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ha valakinek volt már ilyen a bőre és végül sikerült meggyógyulni akkor kérem szépen írjon, de más is írhat, akinek van valami tippje. Szóval ilyen lenne most az állam:

[link]


[link]


Már nagyon sok mindent próbáltam, kozmetikusnál és bőrgyógyásznál is voltam többször is, de egyszerűen az se segített. Most már kifogytam az öteletekből és kérem a segítségeteket.

17/F



#arcbőr #pattanásos áll
2012. okt. 22. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki az aloeverát rá
2012. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem segített,hogy minden reggel hideg vízzel arcot mostam,esténként pedig hideg-meleg váltózuhanyt használtam legalább 10 percig,valamint szivaccsal és illatmentes tusfürdővel jól megdörzsöltem mindig az arcomat. Ne kenj rá kozmetikumokat,hidd el ezzel a módszerrel javulni fog a bőröd,csak ne piszkáld! :) Sok sikert! 16/L
2012. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az aloeverát próbáltam már, egy ideig bevált, de aztán sajnos még rosszabb lett a helyzet... Hideg vízzel reggelente mindig megmosom az arcom, amint felkelek, viszont amit írtál azt majd még kipróbálom, ennél rosszabb már csaknem lesz...Köszi az eddigi válaszokat
2012. okt. 22. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Roaccutant vagy Sotretet szedtél már?
2012. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem még, belsőlegesen csak sörélesztőt szedtem.
2012. okt. 23. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!