Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a puncimnál szeretnék...

Ha a puncimnál szeretnék epilálni, a szőr növekedésével megegyező irányba húzzam az epilátort? Úgy, mint a borotvánál?

Figyelt kérdés
Minden szőrtelenítésnél kipattogzok, és azt hallottam, hogy a borotvával akkor nem pattogzol ki, ha megegyező irányban húzod (plusz vannak más tényezők is). Lehet, hogy így van az epilátornál is?
2009. aug. 8. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétes irányba húzd, egyrészt úgy tépi ki rendesen, mésrészt úgy áll kézre az epilátor. A kipattogás elmúlik egy éjszaka alatt, viszont utána két hétig simaság van :D
2009. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
csak óvatosan tedd mert elfertőződhet a vizelet és egyebektől!
2009. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mármint mitől?

Sajnos amikor legutóbb epiláltam ott, kb 3 hétig nem múlt el a begyulladás, pedig egyfolytában kentem..Azért gondoltam, hogy hátha így jobb lenne. És szerintetek az számít, hogy mennyire bátran nyomom oda? Lehet, hogy annyira fájt, hogy alig érintettem oda és azért gyulladt be?

2009. aug. 9. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha begyullad akkor inkább borotváld. Szőr növekedésével ellentétesen kell mindent. Nekem kellett pár hónap is mire hozzászokott a bőröm. De azóta már soha nem pattog ki a borotvától csak az epilátortól.
2009. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!