Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajmosás előtt teszek fel...

Ha hajmosás előtt teszek fel hajpakolást akkor jót tesz a hajamnak vagy semmitse ér hiszen utána úgyis megmosom?

Figyelt kérdés

sajnos a házi samponok nekem nem jöttek be(tojássampon, szódabikarbónás)

de mi lenne ha mosás előtt egy tápláló természetes pakolást raknék fel, mondjuk tojásra gondoltam, de utána megmosnám bolti samponnal mert egyszerűen nem bírom a tojás szagát hiába az illóolajoknak úgyis érzem. Szerintetek így kap egy kis táplálást a hajam fejbőröm?


2012. okt. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, próbáld ki, úgyis látni fogod van-e hatása.
2012. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, ezeket a pakolásokat alapból így kell csinálni.. rajthagyod pár percig (nem tudom mennyi a hatóideje), aztán lemosod. :)
2012. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hat így is. :)

Sőt, az olajos, házi pakolásokat hajmosás előtt érdemes felvinni a hajra. Viszont hajpakolásba csak a tojás sárgáját használd, mert a fehérje beleragad a hajba és nagyon nehéz kimosni.

2012. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 egész tojásra gondoltam esetleg rakjak bele kókuszolajat vagy mézet? a fehérjét külön fel szoktam verni és úgy keverem a sárgájához! szigorúan langyos vízzel kell leöblíteni nehogy a tojás megfőjjön a hajba. Csak utána egy bolti vacakkal mosnám meg és vhoyg elvész az a természetesség
2012. okt. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!