Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha annyira csíp egy...

Baj ha annyira csíp egy hajfesték hogy mára tiszta seb az egész fejbőröm és fáj?

Figyelt kérdés

Fodrászom alfaparf hajfestéket használ,és imádnivaló színe lesz tőle,gyönyörű szőke semmi sárgulás nélkül,nagyon imádom..de:

Mikor felkeni már akkor csíp és egyre elviselhetetlenebb minden alkalommal,alig várom hogy lemossuk,könnyezik a szemem és úgy érzem szétmarja a fejbőröm. Már 5 éve hozzájárok minden alkalommal ez van bár nem járok sűrűn,de tegnap is voltam,ma már hát lehet érdekesen hangzik de előbb is túrtam a hajam és egy hatalmas gennycsomó volt a fejbőrömön amit úgy kellett most letépnem,és este lefekvéskor is viszketett a fejbőröm.

Viszont fodrászt nem akarok semmiképp váltani,meg ezt úgy keveri ki nekem,most mit csináljak? Decemberbe is vissza kell mennem hozzá,de olyan nehezen gyógyul meg ilyenkor a fejbőröm.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Csak az alfaparf hajfestéktől ilyen amúgy.



2012. okt. 27. 21:32
1 2
 1/17 mmano88 ***** válasza:
100%

Ne engedd hogy azzal fesse a hajad!! Ha nem akarja mással festeni válts fodrászt, mert ez nem teljesen normális hogy ilyen lesz tőle a fejbőröd. És 5 éve hagyod ezt neki, és nem hajlandó festéket váltani?! Nevetséges..

Most pedig lehet elmehetnél egy bőrgyógyászhoz, hátha ad rá valami krémet amitől jobban gyógyul.

2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem,igazából ő nem tud róla.. Tegnap megkérdezte hogy csípett -e a festék mert látszik a fejbőrömön,mondtam hogy hát igen kicsit.. Tudom meg kellett volna mondani,de mivan ha nem vállal másik festékkel? olyan jó fodrász amúgy.. Meg most ennyi év után mondjam meg hogy gond van,nem kínos? Vagy vigyek festéket? De ő keveri ki mindig azért kérdezem :S

Most tele a fejbőröm ilyen gócokkal,gondolhatod mennyire fájt tegnap :) Lekaparom akkor gennyedzik az a baj.

2012. okt. 27. 21:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális, allergiás vagy egy festékre és azzal festeted a hajad? Aztán ha foltokban kihullik majd vagy lesz valami komoly betegséged tőle akkor lesel majd, és abba is simán beletörődsz? Komolyan, bármelyik fodrász megcsinálja a hajadat ugyanolyan színre, sőt ha megkérdezed milyenből keveri akkor magadnak is befestheted otthon másfajtával. Én is ezt teszem.
2012. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ez allergia?

De tényleg nem akarok fodrászt váltani,egyszer nem ért rá mentem egy másikhoz aztán el is b@szta a hajamat,még kivasalni se tudta,ezek a nagy szalonos fodrászok.:S

Tegyük fel decemberbe (mert akkor mennék legközelebb) felhívom és elmondom neki hogy "figyu az a gond hogy múltkor is meg több alkalommal mikor hazaértem hajfestés után sebes lett a fejbőröm,mit tegyünk,vigyek másik festéket?" az nem ciki? Vagy nem fog hülyének nézni hogy éveken keresztül nem szóltam neki,nem venni ki hülyén magát ha akkor szólnék neki?:O

Én lehet hülyének nézném a helyébe magamat.. Mert amúgy nála csak alfaparfot látok.

2012. okt. 27. 21:52
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de te konkrétan idióta vagy?!
2012. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elsőre próbáld meg, hogy hajfestéket cserélsz. Én is használtam Alfaparf festéket, és ugyan nekem ilyen tüneteim nem voltak, de teljesen hazavágta a hajam. Elmentem hajat vágatni és egy hét múlva ugyanolyan törött volt, pedig 2 havonta festettem a hajam (nyáron egyáltalán nem). És akkor közölte velem a fodrászkellékes, hogy az Alfaparf festék olasz hajakra készült, a tipikus sötét, vastag szálú, szívós hajakra, nekem meg ugye vékony szálú világos. És láss csodát: mióta festéket cseréltem alig törik. Persze, amit még ért az Alfaparf az még szeret töredezni, ha nem vigyázom rá, de lényegesen jobb állapotban van a frizurám, mint volt... ha egy másik festéknél is tapasztalod ezeket a tüneteket, akkor az allergia és kénytelen leszel felhagyni a festéssel.
2012. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Használj fejbőrvédő krémet festés előtt.
2012. okt. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Húha!


Te nem vagy százas! Nehogy még egyszer a fejedre engedd kenni ezt a festéket.

Allergiás vagy rá. Tönkre vágod a fejbőröd, hajad vele.


Bőrgyógyászhoz menj el, hogy írjon fel rá valamit.

2012. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,nem tudtam hogy ez allergia azt hittem ilyen erős festék mert mindenhol írták hogy milyen erős,és gondoltam ennyire szív,ettől még százas vagyok igen:)

Akkor decemberbe valahogy beadom a fodrászomnak hogy viszek festéket..:/

2012. okt. 28. 10:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ellőtte inkább beszélj a fodrászoddal, és mond el, hogy hogyan jártál. Jobban ért a festékekhez, biztos tud megoldást javasolni.
2012. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!