Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha annyira csíp egy...

Baj ha annyira csíp egy hajfesték hogy mára tiszta seb az egész fejbőröm és fáj?

Figyelt kérdés

Fodrászom alfaparf hajfestéket használ,és imádnivaló színe lesz tőle,gyönyörű szőke semmi sárgulás nélkül,nagyon imádom..de:

Mikor felkeni már akkor csíp és egyre elviselhetetlenebb minden alkalommal,alig várom hogy lemossuk,könnyezik a szemem és úgy érzem szétmarja a fejbőröm. Már 5 éve hozzájárok minden alkalommal ez van bár nem járok sűrűn,de tegnap is voltam,ma már hát lehet érdekesen hangzik de előbb is túrtam a hajam és egy hatalmas gennycsomó volt a fejbőrömön amit úgy kellett most letépnem,és este lefekvéskor is viszketett a fejbőröm.

Viszont fodrászt nem akarok semmiképp váltani,meg ezt úgy keveri ki nekem,most mit csináljak? Decemberbe is vissza kell mennem hozzá,de olyan nehezen gyógyul meg ilyenkor a fejbőröm.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Csak az alfaparf hajfestéktől ilyen amúgy.



2012. okt. 27. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az én fodrászom erős nem bolti,hanem gyárból rendelt festéket használt,mert sötét volt a hajam és szép szőkét akartam..

Engem kicsit csípett csak,pedig tényleg erős volt..Csak a szaga irritált.

Válts másik hajfestékre és használj gyógynövényes sampont,ami ápolja a fejbőröd is..

A fodrászodnak meg mindenképpen szólj,mielőtt a hajaddal együtt "leég a bőr is" a fejedről..

2012. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm mindenképp szólok akkor előtte!!
2012. okt. 28. 19:14
 13/17 anonim válasza:
Igen, hát, valószínűleg azt fogja javasolni, hogyha tart ilyet, hogy fejbőrvédő krémet tesz fel a festék előtt és úgy nagy valószínűséggel nem lesz semmi probléma :)
2012. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves fodrásztanuló!

Én is festem a hajam, itthon magamnak, már nagyon régóta.

(Nem kell leszúrni, szőkére, egyébként is az vagyok, tehát nagyon nem tudom elrontani.)


Szóval mi ez a fejbőrvédő krém? Még nem is hallottam róla. Hol lehet kapni?

Még soha semmi bajt nem okozott nekem a festék, de a bőrnek nem tesz jót a sok vegyszer, szívesen kipróbálnám.


Köszönöm.

2012. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Kedves 14/14! Elnézést, de nem kaptam értesítést hogy komment érkezett :/ Szóval: vannak jó minőségű, otthon is használható festékek :), nem csak fodrásznál lehet festetni :) Persze van olyan is pont a dobozos festékek közt, ami hólyagosra marja a fejbőrt (szőke festék). A fejbőrvédő krémet vagy a festékbe, vagy közvetlen fejbőrre kell kenni vegyi beavatkozás előtt. Például itt is találsz [link] google sok helyet és sok márkát tud, írd be a keresőbe és tuti találsz megfelelőt. Van ampulla is, ugyanilyen felhasználással. Nagyobb fodrászkellékeseknél általában megtalálható. Üdv :)
2012. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :)
2012. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szívesen! :)
2012. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!