Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyon sokat egyenesítgetem...

Ha nagyon sokat egyenesítgetem a hajam, tönkremehet annyira, hogy kvázi már nem lesz egyesen, nem tud kiegyenesedni, nem tudom besütni?

Figyelt kérdés

Nagyon aggaszt a probléma, mert minden reggel megcsinálom, 10 perc az egész, tök szép egyenes lesz, aztán ahogy elmegyek otthonról, 5 perc séta muszáj a hévig, és azalatt teljesen szar lesz, bózotos, szálkás, és már kb. nem is egyenes... Eddig mindig egyenes maradt általában. Jah, és használok rá elég sok mindent, hajhab, fixáló, balzsam...

Ha valaki tud, segítsen légyszi, hogy mért romlik el minden nap :S

Ha viszont amiatt, hogy pl. megizzadok a nyakamnál még reggel is, és az ugye egy pici vízzel is felérne, amitől viszont egyből hullámos lesz, akkor mmit tegyek ez ellen? Fogjam össze, amíg be nem érek a suliba?... Akkor meg annak maradna ott a nyoma :( Aggaszt, mert ha nem egyenes, akkor tényleg borzalmasan néz ki, ráadásul ha már reggel megcsinálom, szar érzés , h semmit nem ér..


2008. máj. 21. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlzott hajegyenesítés miatt lesz olyan kis "bolyhos", mert a haj szerkezete megromlik. Én ajánlanám, hogy tarts egy kis szünetet. Meg amúgy lehet csináltatni a fodrásszal ilye egyenes dauert, de én ezt még nem próbáltam.
2008. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen problémám, és nekem attól volt, hogy nem jó minőségű volt a hajkiegyenesítő. Nekem csak a Remington vasalja ki úgy, hogy egész nap, sőt másnapra is olyan marad a hajam. Szerintem elég csak hővédő spray vagy balzsam, nem kell rá annyi minden.
2008. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó tanácsokat!
2008. máj. 22. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!én is vasalom a hajam minden nap!kb. már 3 és fél éve!és semmi baja a hajamnak!de én ugy simitom,hogy nem teszekrá semmit,azaz nem használok hajlakkot meg ilyeneket!meg ha rossz idövan(párás) akkor összekötöm a hajam,de csak lazán!!:)régen nekem is mindig össze göndörödött mire beértem a suliba!azért néha még most is volt ilyen!ugy utálom olyankor a hajam!:)sztem probáld ki,hogy nem teszel rá semmit(hajhab,lakk stb...)!!
2008. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen..ismerem ezt a helyzetet.Én is vasalom a hajam rakok rá hajlakkott stb-it , éa én is mire beértem a suliba tiszta göndör lett a vége ( de csak az egyik oldalon ami aggasztóan ciki).Nemrég kb. egy hete rájöttem hogyha nem rakok arra a részre hajlakkot ahol álltalában begöndörödik akkor nem fog annyira megöndörödni.Legalábbis nekem bevállt.Én mostanába csak a frufrumra rakok hajlakkott.
2008. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!