Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok ilyen frufrut...

Hogyan tudok ilyen frufrut csinálni? Pontosabban "szembelógó kicsit tincsek"

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nem sűrű,sőt ritka és nem lóg az egész a szemembe,hanem csak kisebb tincsek ilyen ni:

[link]


[link]


most nincs frufrum,csak volt de már az állam alattig ér.



2012. okt. 29. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kifésülöd a hajad,oldalra mint a képen,kb elölről fogsz 3-4cm széles hajtincset levágod, majd mikor "szétlapítod" alulról kis darabokat vágsz ki enyhén ferdén. Remélem tudtam segiteni,és érthető volt :)
2012. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igenigen köszönöm érthető voltál:D az a baj hogy nem merem megcsinálni..félek hogy hülyén fogok kinézni meg hogy elcseszem az egészet! :(
2012. okt. 29. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,én is igy csináltam :P Nekem is ilyen csak én lány vagyok. Amúgy ha jól áll,akkor nem lesz elcseszve, próbáld meg a végén,és ha nem jó,még mindig megmarad hosszan.Pl csak 2-3 cmt vágsz le előbb.Az sem árt ha picit ferdén vágod .Középen többet,kifele haladva kevesebbet.
2012. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olloval? mert egyik ismerősöm borotvával vágta le a haját (lány)
2012. okt. 30. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ollóval.A borotva tönkreteszi.
2012. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. nov. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!