Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem hatnak egy idő után...

Miért nem hatnak egy idő után az akne elleni krémek?

Figyelt kérdés
Másfél éve a bőrgyógyászom Zinerytet iratott fel az aknemra.Kb.fél évig teljesen pattanás mentes volt az arcom (igaz,eleinte kicsit szárított).Aztán nyáron visszajöttünk nyaralásból és újra telelettem.Visszamentünk a bőrgyógyászhoz,feliratott Duac gélt és Akneroxid gélt.Aztmondta először a Duac gélt használjam aztám ha majd szebb lesz az arcom térjek rá az Akneroxidra. Így is tettem.Gyönyörű lett az arcom (megint kiszárította az elején, de aztán ez is helyre jött).Egy év után (most) megint kijöttek a pattijaim.Már nem használ az amit az orvos felírt :( ennyire hozzászokik a bőr a krémekhez? Vagy pihentessem egy kicsit a bőröm és aztánb kezdjem el megint ezeket használni? Előre is köszönöm a válaszokat
2012. nov. 3. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez, de én is így vagyok vele sajnos. Először Duac gélt kaptam, használt pár hónapig, aztán visszajöttek a pattanások. Később kaptam Zinerytet és Isotrexint, ezek megint csak használtak pár hónapig, most meg megint katasztrófa az orrom (nekem általában csak ott jönnek ki, de ezek a gyulladt, mély pattanások). Ráadásul se a Duacot, se az Isotrexint nem lehet kapni sehol egy ideje, hiába íratom fel. A Zinerytet én nem szeretem, mert nagyon kiszárította a bőröm és rásminkelni sem lehet rendesen. :(
2012. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!