Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Enyhén mitesszeres bőrre mit...

Enyhén mitesszeres bőrre mit használjak? Alapozó, púder, korrektor?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,szerencsére pattanásaim nincsenek,a homlokomon vannak kisebb mitesszerek.Első kérdésem,szerintetek mit kezdjek velük?Nem akarom tönkretenni a bőröm.Kozmetikusnál voltam,azt mondta felesleges őket kinyomkodni,mert kicsik.Helyette adott rá,Clean and Clear bőrradírt,ami elvileg eltávolítja.Én egy-két nap használat után azt vettem észre inkább kihozza,később jobb lett.Érdemes használni?Illetve mit kenjek a homlokomra?Púdert,alapozót v. korrektort?
2012. nov. 3. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a bőre, ki kell tapasztalni, hogy mi válik be. Nekem pl. a clean and clear nem igazán vált be.

Viszont, ha pár nap után jobb lett, akkor használd, valószínűleg kitisztítja a pórusokat, azért volt az első néhány nap láthatóbb a mitesszer.


Szerintem alapozót és púdert nem érdemes még használnod, fölösleges is és el is tömítheti a pórusokat. Ráadásul, ha csak a homlokodra használnád, az valószínűleg nevetséges lenne. Korrektor bőven elég arra a pár mitesszerre, de arra ügyelj, hogy szépen dolgozd el a bőrödön és esténként mindig mosd le!

2012. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mitesszereken az Essence BB krém segített, meg ugye rendszeres tisztítás. Heti 1x bőrradír, reggel, este teafás szappannal mosom. Nappalra BB krémet használok.

Az alapozó, púder, korrektor csak rontana a helyzeten, annak semmi értelme.

2012. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne használj semmit és úgy leszel a legszebb
2012. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!