Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek segített pattanásos bőrre?

Nektek segített pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok a Garnier Pure pattanásos bőrre való mélytisztító gélről, pórusösszehúzó tonikról, és krémről? Segített?

2012. nov. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam, többet árt mint használ. A mélytisztító még több pattanást okozott, a pórusösszehúzó ráncosra szárította a bőrömet, a pórusokkal semmit nem csinált. Natúrkozmetikumokkal többet el lehet érni. Pl. fekete szappan, teafa olaj, stb.
2012. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász írt fel rá tonik félét és krémet, gyönyörű lett
2012. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem segített,bár nem extrém módon pattanásos a bőröm,csak néhány helyen kijött mindig. Mióta használom a lemosóját,a radírját és a tonikját, nem zsírosodik a bőröm és csak havi előtt jön elő 1-2 patti,sima is a bőröm. Utána tényleg kell hidratáló krém mert szárít. Én evelin pure control hidratáló krémet vettem hozzá pluszban.
2012. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyéni véleményem: az összes drogériás kacatot lehúzhatnám a wcn...
2012. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hétig nagyon jó, amikor megörülsz, aztán használod tovább és 3 hét múlva rájössz, hogy semmit nem ér és benne van 5ezer forintod. Ha már ennyit kell rákölteni, akkor inkább veszek frezyderm aging termékeket, azokban még nem csalódtam.
2012. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pattanásokra használd a dalacin 10 nevű emulziót és oldószert. Csak receptre lehet megvenni a patikában. Irasd fel a háziorvossal! Használ! kb 800 Ft. És használj olaj mentes krémet, ugynevezett vízbázisú. Ez nem tömíti el a pórusokat. pl a nivea Young, vagy Control Shine (1500Ft)
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!