Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitteszeres és pattanás utáni...

Mitteszeres és pattanás utáni foltos bőrrel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már! mindent kipróbáltam tényleg, de egyszerűen semmi sem működik... régen nagyon pattanásos volt a bőröm, mostmár szinte alig jön ki, heti 2-3, de azok is 1 nap alatt elmúlnak, de a foltjuk nagyon ott marad. ezen kívül lyukacsos a bőröm egyre nagyobbak a pórusaim és egyre több a miteszer az arcomon :((( akárhányszor voltam eddig kozmetikusnál, mindig csak szétnyomkodta, aztán 3 hétig úgy néztem ki mint akit agyonvertek, majd kétszer annyi pattanás és miteszer jött ki. 3 hónapig éltem rendszeres nemi életet, szerintem az tette rendbe a pattanás kérdést, de most h abba maradt, egyre durvábban MITESZERES a fejem. bármit írjatok h mi segített nektek!!!! 10 ft-os dologtól a több ezeresig jöhet bármi!!!

2012. nov. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
sok sok gyümölcs.Nekem ez vált be.és a rendszeres arcradír.
2012. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz kozemtikusnál voltál. Viszont érdemes lenne kipróbálnos a mikrodermabráziós kezelst. Az sokat javít rajta és elég sok szalonban csinálják már.
2012. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem nagyon jó gyümölcssavas arckrémet, eddig nagyon bevált. Volpaderm AHA arckrém a neve.
2012. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbáld ki a teafaolaj szappant,de ne dm-ben kaphatót,hanem gyógynövényboltosat,m ott jó alapanyagút kapsz. Én napi kétszer(10-15percig) ezzel dörzsöltem át a mitesszeres területeket, jól hagytam,h habozzon rajta, meleg vizet kiiktattam, csak hideg vízzel mosok arcot és próbálok több vizet inni, ami még elég nehézkesen megy. 3 hónap után vmi oknál fogva egyre kevesebb fehér mitesszer alakul ki az arcomon. Nem tudom,h ettől-e,de nekem már több éve csúnya, sűrű mitesszeres volt az állam és környéke,most kezdett javulni és eddig semmi más kence nem segített, így úgy érzem,h ez segíthetett. Tonikokat én nem nagyon javaslom,m nekem semmi eredményt se hozott az.
2012. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló volt a probléma, nekem a kozmetikusom javasolta ezt a krémet:

[link]

Tisztítja a bőröm és selymesebbnek is érzem, mint korábban volt.

2012. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!