Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fájdalmas az epilálás?

Nagyon fájdalmas az epilálás?

Figyelt kérdés
A borotva nem elég tartós, a gyanta pedig nem jó mert száraz a bőröm..
2012. nov. 4. 22:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
nem :)
2012. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁááááááááááááááá
2012. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen nagyon fájdalmas (legalábbis nekem)... és sokáig tart. Ezért is jobb a gyanta, az nem órákig fáj amíg epilál az ember hanem csak amíg lerántod.

Száraz bőr miért gond? Cukorpasztával szerintem semmi gond nem lenne.

2012. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vészes egyáltalán. De fájdalomküszöbtől függ. Én sokáig borotváltam a lábamat, utána kezdtem epilálni. Nem sikítoztam közben, nem volt gáz. Nővérem ugyanebben a cipőben jár, de ő meg pld. nem bírja.
2012. nov. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején nekem fájt (bekönnyeztem, vérzett is néhol :S) most már nem igazán bár karon még mindig nem tudom elviselni (ott gyantázom). A hónaljamat és a lábamat már 5 éve epilálom. Az intim részt is epiláltam fél évig, csak aztán annyit küszködtem a szőrbenövéssel, hogy abbahagytam ott. Most a cukorgyantát szeretném kipróbálni, elvileg attól nem lesz szőrbenövés és kellemesebb is, mint a sima gyanta.
2012. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem eszméletlen módon fáj, próbálgattam, de nem igazán tudtam megszokni. Én a borotvát és a gyantát használom, más-más területeken (bár szeretnék "leszokni" a borotváról, és csak gyantázni, mert tovább tart). De lehet kapni száraz bőrre való gyantát, azt nem próbáltad?
2012. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem először írtóra fájt,de folytattam,merthát hülyén néz ki,ha az ember lányának a lába félig szőrös.hozzá lehet szokni
2012. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elöször az,de utána megszokod és sokkal jobb lesz.
2012. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én soha nem bírtam megszokni. inkább borotválom a lábam 3 naponta minthogy az epilátorral kelljen szenvednem. xD még amikor 2-3 éve kezdtem jobban fájt mint most, de még így se bírom. viszont volt olyan ismerősöm is aki meg sem érezte. :D én pl a szemöldökszedést nem érzem egyáltalán fájdalmasnak. adj neki egy-két próbát :)
2012. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Nem, a cukorgyantát még nem próbáltam, de ezekhez nincs türelemem:)
2012. nov. 5. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!