Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kevésbé fájdalmas az...

Hogyan kevésbé fájdalmas az epilálás OTT?

Figyelt kérdés

Tehát, én a mai napig borotválom, amit kezdek megunni, mert egyáltalán nem szép, viszket amikor nő ki, és erősödik, dúsul is. Ezért gondoltam, hogy inkább epilálom. Aki így szőrteleníti, az a nagyajkakat is ezzel a módszerrel csinálja? Nem fáj nagyon? Nekem már a bikini-vonalon lévő szőrtelenítés is kínszenvedés.

Tudom, hogy a gyanta jó megoldás lenne, de 17 évesen nem szeretnék ezzel kozmetikushoz menni.


2010. jan. 16. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én epilátort használok. szerencsére olyanom van amit víz alatt is lehet használni, így kevésbé fájdalmas. de meg kell mondjam az első az kegyetlen fájdalmas volt még így is. utána a többi már nem annyira. nem várom meg míg kinő az összes megint hanem szépen hetente egyszer kétszer megcsinálom, és így nem fáj mivel eleve kevesebb van.
2010. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kipróbálhatod a lidokain spray-t vagy krémet az első epilálásnál, ez helyi érzéstelenítő. Hátha segít egy kicsit...

22/L

2010. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

borotváld akkor le

ha fáj minek epilálod?

2010. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lidokain spray jó lenne, de már csak receptre adják. A krémet nem tudom milyen minőségű.
2010. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az első kettő válaszolónak köszönöm szépen.


a harmadik, teljességgel haszontalan választ adó "segítő" hozzászólását nem tudom mire vélni, hiszen a kifejtésemben is szerepelt, hogy nem akarom borotválni és az is, hogy miért nem. egyébként, úgy gondolom, hogy valamilyen szinten mindenkinek fáj, akkor senki se epilálja?

2010. jan. 16. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, utánanéztem: lidocain krémet lehet kapni, annyiban különbözik h. csak 5%os, míg a spray 10. Ha nincs más, egy próbát megér.
2010. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy utánanéztél :)
2010. jan. 16. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

én 1-2x próbáltam, de még bikinivonalon sem tudtam megcsinálni, annyira borzalmasan fájt :S

szóval marad a borotva.

2010. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy ha epilálás előtt fürdesz, felpuhul a szőr, és kevésbé fájdalmas. Na, én így kipróbáltam de ugyanúgy fájt az epilálás, és még vérzett is. Ugyanúgy a hónaljnál sem bírom:( De neked hátha beválik a puhítás:)
2010. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ezt már én is próbáltam. és sajnos nekem sem jött be :S


de köszönöm szépen a válaszodat:)

2010. jan. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!