Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ránctalanító arckrém és...

Ránctalanító arckrém és szemkörnyékápoló száraz bőrre: szerintetek melyik a legjobb: Gigi, Vichy, La Roche, vagy másvalami? Kérlek benneteket, ne csak márkát írjatok, hanem azon beül konkrét terméknevet is.33 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 03:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!:)
2012. nov. 6. 03:05
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Előre is szívesen. :) Ha nem bánod, egyik általad említett márkát sem ajánlom, a Gigit azért, mert nem ismerem, a többit pedig, mert elég drágák.

Én FrezyDerm Aging arcápolókat használok, jelenleg kettőt: de-make up 4in1 hidratáló arc- és sminklemosót és night force a+e hidratáló és ránctalanító arckrémet éjszakára. Ezeket a www.tudatosno.hu -ról rendeltem. Amivel még nagyon szemeztem, az Anti-Wrinkle Eye Cream, végül nem vettem meg, de kaptam belőle mintát. Szerintem az is nagyon jó, legközelebb tuti rendelek.

Ebben a kategóriában nézz körül, ha érdekel: [link]

:)

2012. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszod!! Küldtem zöld kezecskét.:-) Még valaki megosztja velem a tapasztalatait?
2012. nov. 7. 23:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Én Frezyderm márkájú krémet nem vennék a helyedben. Nekem itt a fórumon ajánlották azt, igaz nem ránctalanítót,de nem vált be.Elég drágák a semmi hatásért és gyanítom, hogy csak ügyfeleket akarnak az interneten fogni azért írnak róla annyi szépet és jót. Nekem a mindennonek.hu-t írták, hogy onnan vegyem.... De persze nem akarlak befolyásolni és az előző hozzászolót sem akarom megbántani, mert lehet,hogy neki tényleg használ.Én a Bioderma rózsaszín krémjét használom az arcomra és rakok bele gyógyszertári e-vitamint.Nekem még nem ráncos a bőröm, csak eléggé száraz és ez jó rá. Ráncokra nem tudom mennyire hatásos, de nagyon jól hidratál az biztos.Szemkörnyékápolómat azt nem írom, mert semmit nem használ (Yves Rocher márkájú), ilyet ne vegyél, csak pénzkidobás.Remélem arra írnak neked jobbat :) 31/N
2012. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves negyedik, én nem gondolnám, hogy attól, hogy neked valami nem válik be, máris le kell húzni a wc-n. De ha te így érzed, hát hajrá... Én tapasztalatból írtam, amit írtam, de szerintem senkinek nem kell magyarázkodnom a választásom miatt. Örülök, hogy Neked bevált a bioderma, de azért lássuk be, hogy ár-érték arányban nagyjából ugyanazt kapod a két márkától.

Amúgy az yves rocher szemkrém miért nem jó? Én is szemeztem velük, bár nem vettem még.

2012. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Én patikában vásároltam a Frezyderm Ageing krémemet, nekem semmi panaszom nincs rá, de megnéztem a korábbi hozzászóló oldalát és ott olcsóbban hozzá jutottam volna :( Úgy gondolom, hogy a krémek embertípustól is függenek, mármint, hogy kinek mi vált, válik be. Én ezt tudom ajánlani mert nekem bevált...
2012. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia Negyedik! Köszönöm szépen a válaszod! Ment a zöld kezecske.:) Bioderma Sensibio Rich-ről beszélsz?? Mert az tűnik rózsaszínnek.:) Kértem a gyógyszertárból termékmintát és szerintem egész jó!:)

Még valaki?? Minél több tapasztalatot szeretnék olvasni, mert nem mindegy, hogy mire adom ki a pénzem.

2012. nov. 12. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, Bioderma Sensibio Rich a hivatalos neve :)

És igen, ezzel én is így vagyok, hogy nem mindegy, hogy melyiket vásárolja meg az ember, ezért is próbáltam megosztani a tapasztalatomat azzal a krémmel kapcsolatban, nem rosszindulatból tettem mint ahogy azt az utánam szólók gondolták.Tapasztalatból írom,hogy a Frezyderm krémek (3-at próbáltam) nekem nagyon nem váltak be és úgy gondolom, hogy egy NEM dm-es árkategóriájú krémtől igen is többet várok el.Átlagos krémek némelyik átlag fölötti áron!Nekem pénzkidobás volt!Ha ezt valaki személyes sértésnek vette, sajnálom! De nem fogok mást írni! Az Yves Rocher (rózsaszín színű) szemkörnyékápolónak szintén nem láttam a hatását (reggelenként egy nagyon picit duzzadt a szemem, de azt a keveset sem tüntette el :( ) és 3600 ft-ért úgy gondolom, hogy akkor már egy sima gyógyszertári hidratáló is ezerszer jobb, meg a hideg víz!

2012. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan utolsó, te csak pocskodiázással tudod megvédeni a saját kedvenc termékedet? Én ezt egyszerűen nem értem... Akkor mondd, melyik 3 terméket próbáltad ki, ami olyan szörnyű volt és amihez képest a bioderma az isten?
2012. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy gondolom nálam beváltak a Frezyderm krémek. Gondolom ez ember függő is kicsit. Én nézelődtem a korábbi hozzászóló által javasolt oldalon és láttam, hogy kis kiszerelésben is lehet őket kapni. Úgy gondolom, hogy a pocskondiázásnak egyik fél részéről sincs értelme. Mindenki mást szeret vagy tart jobbnak. Amennyiben a kérdés feltevője úgy gondolja akár mind a kettőt kipróbálhatja, a Frezyderm esetében ezek szerint már 1000 forint körül is lehet kapni kis kiszerelést ami szerintem próbaként bőven megéri. Nekem bevált, mai napig használom christielen krémüket, ajánlani tudom mindenkinek.
2012. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!