Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ránctalanító arckrém és...

Ránctalanító arckrém és szemkörnyékápoló száraz bőrre: szerintetek melyik a legjobb: Gigi, Vichy, La Roche, vagy másvalami? Kérlek benneteket, ne csak márkát írjatok, hanem azon beül konkrét terméknevet is.33 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 03:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, hogy ezt a fórumot használod arra, hogy rossz minőségű krémeket ajánlj másoknak, ráadásul brutál áron!Jutalékot kapsz mi?Az meg még inkább szánalmas, hogy midezt úgy teszed, mintha több hozzászolás lenne...,pedig az összes hozzászoló te vagy a Biodermásakat kivéve! SZÁNALMAS!!!! Nézz szerintem másokat hülyének!!!! Más normális választ szeretne kapni a feltett kérdésre! És nem istenítem a krémet amit használok, de mind a kettő márkáról vannak tapasztalataim, én nem valami plussz jövedelem fejében írtam azt amit, SAJÁT TAPASZTALAT,veled ellentétben!!!!
2012. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves hozzászóló! Nem tudom kivel van problémád, de mivel magam is válaszoltam a feltett kérdésre és ajánlottam egy olyan krémet, ami nekem is bevált, de a korábbi hozzászólást lehúztad, azért mertem magam is megírni a véleményem. Nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy valakinek beválhatnak más krémek is nem csak azok amiket te jónak gondolsz??
2012. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es, szerintem neked üldözési mániád van. :D Kedves kérdező, sajnálom, hogy ez lett a kérdésedből, hiszen Te csak tapasztalatokat kértél, nem fanyalgást. Remélem, hogy találsz majd olyan ápolókat, amik neked megfelelnek.
2012. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!