Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajapolokat hasznaljak?

Milyen hajapolokat hasznaljak?

Figyelt kérdés
Vasalom a hajam mar lassan egy eve, es eddig mindig az volt hogy kivasaltam es egesznap egyenes volt de mostanaba mar egybol bepondorodik a vege vasalas utan es nagyon szaraz is a hajam:S hasznalok balzsamokat meg ricinus olajat de semmitol nem lesz jobb. :/ es mar nem tudom mit kene kiprobalnom. Es biztos nem tudom abba hagyni a vasalast. :S

2012. nov. 7. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy használsz e hővédőt, vagy milyet, de lehet, hogy abból jobb kellene, mint amit használsz, illetve vegyél hajvégápolót. Nekem Panthene van: [link]

Kb 2 hete vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak 1 borsónyit kell belőle nyomni, szétdörzsölöd a tenyeredben és rákened a hajvégekre. Az a jó benne, hogy nem zsírosítja és nem is nehezíti el a hajat, de puhább lesz tőle, miután beszívta. Én 1200 Ft-ért vettem nálunk, de van ahol drágább, 1500-1600 Ft. Vagy egy másik nagyon jó hajvégápoló a fehér Gluss Kur-os, bár én még nem használtam, de csak jót hallottam róla: [link] ez is attól függ, hogy hol veszed, mert van ahol 1200, van ahol 1500.

2012. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget:) kiprobalom oket:)
2012. nov. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!