Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat mivel tudok...

Ilyen hajat mivel tudok elérni? Esetleg dauerrel lehetséges? (egyenes szálú hajam van)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. aug. 12. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

egyrészt melyiket?

másrészt ha a göndörökre gondolsz, akkor elég egy hajsütővas is.

2009. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kb minden képen másfajta fizurát raktál be... ha egyenes szálú a hajad, akkor a pink és a david becham hajat egy ollóval eléred...a többi már bajosabb szerintem hajcsavaró, de lehet, hogy elég csak besütni
2009. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem olyan felső kell :D
2009. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ihi nekem alapból olyan göndör mint annak a fekete hajú néninek
2009. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos jót töltöttél fel?(nem úgy van h a hajam.hu linkjein változik a kép ha ide berakod??) Mert h nekem az utolsó képen david beckhan enyhén zsíros, hátul összefogott haja van...remélem nem ilyet akarsz....
2009. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

valóban, elszúrtam a linkelést. az utolsó az érvénytelen:)

és arra gondoltam, hogy ilyen hullámokat el lehet-e érni dauerrel.

köszi:)

2009. aug. 13. 13:49
 7/8 A kérdező kommentje:
valahogy egyik sem az a kép amit én eredetileg mutatni akartam. elnézést. a 3as kép az amire gondoltam, hogy hogy készíthető el.
2009. aug. 13. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Leginkább valóban dauerrel. Viszont ha teljesen egyenes a hajad, semmi hullám, nem kunkorodik a vége se kifele, se befele, akkor nem biztos, hogy a dauer befogja a hajad. Sógornőm is hasonló frizurát szeretett volna, bedaueroltatta a szögegyenes haját, 2 nap múlva már nyoma sem volt a hullámoknak, viszont totál eltört a haja, le kellett vágni az egészet. Szóval szerintem vegyél melegíthető hajcsavarót (minél kisebb átmérőjűt), Media Markt-ban pl. lehet kapni, csavard be, majd fújd rá a legerősebb hajlakkot.
2009. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!