Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kopik ki a hajfesték...

Miért kopik ki a hajfesték 4-5 mosás után?

Figyelt kérdés

Barna hajam van és bizonyos időközönként felfrissítem valamilyen melegebb barna árnyalattal. Ekkor az összes hajszálam egyforma színű lesz, nem lesznek eltérések. Néhány mosás után azonban teljesen kikopik a festék, a hajam persze újra 2-3 árnyalatban pompázik.... pedig azért a 28 mosásig tartó hajfesték is illene, hogy 4-5 mosásnál tovább tartson.

A károsabb hajfestékekről nemrég áttértem a hennára, de azzal is ugyanez a helyzet. Már a másodszorra hennázok, 3-szor vagy 4-szer mostam hajat és szinte teljesen ki is jött a szín. Mi lehet a gond a hajammal?? Ti tapasztaltatok már ilyent? Van megoldás?



#henna #hajfesték #kikopik a hajfesték #néhány mosás után #nem tartja a színt a hajam
2012. nov. 7. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj, ugyanis ha igazi hennát használsz, az nem kopik ki. Én 3-4 éve használok hennát, eddig kb 4 alkalommal festettem, és abból igazából csak 3 volt muszáj és az is csak lenövés miatt. Ha túl sötét az eredeti hajad, ha rosszul használod, ha nem vártál eleget a vegyszeres festék után akkor lehet, hogy az a baj.
2012. nov. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fél évet vártam mielőtt használni kezdtem a hennát.

De az érdekes az, hogy a rendes, boltban kapható hajfestékek is csak néhány mosásig tartanak. Nem tudom mi lehet a hajammal :(

Mindenesetre azért köszönöm a hozzászólásod:)


Ha valakinek van még tippje, kérem írja le!

2012. nov. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!