Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tettetek volna/tennétek a...

Mit tettetek volna/tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap Tóth Gabi szerűre vágattam le a hajam. [link]

Valami ilyesmi lett. Szóval ma az osztályfőnök meglátta a felzselézett hajamat és közölte, hogy azonnal állítsam le, mert Ő nem fogja értem tartani a hátát meg mit fog szólni az igazgató? Mondtam, hogy már látta nem szólt érte. Erre ő: Akkor valószínűleg nekem fog szólni érte, hogy miért nem láttam, miért nem mosattam ki, miért nem küldtelek haza. De már látta több tanár is és még meg is dicsérték! (mondtam szinte sírva). Ő: ez nem érdekel azonnal fésüld ki belőle! Elmentem két osztálytársammal, hogy hát jó akkor most kifésüljük belőle. Ebből csak annyi lett, hogy úgy néztem ki, mint aki belenyúlt a 220-ba. Mit mondtatok/tettetek volna a helyemben? Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam. :/



2012. nov. 8. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én mindig is leszartam a tanárok véleményét. semmi köze hozzá hogy hogyan nézel ki amíg másoknak ezzel nem ártasz.

tehát a helyedben most se érdekelt volna mint mond az osztályfőnök.

2012. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak vagy apukádnak, hogy beszéljen a tanárral, mégis mi baja a hajaddal. Ha a szüleid megengedik, a tanárnak nem sok köze van hozzá.
2012. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az egészet. Ehhez mégis mi köze van a tanárnak? Nem sértesz senkit a frizuráddal.

Az öltözködést figyelik, az oké. Na de, hogy ezen a hajon milyen kivetnivalót találtak...

2012. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk kihagytam, hogy ez egy református iskola, de van nagyon sok olyan lány az iskolában akiknek még durvább volt a haja mint az enyém és őket nem bántották érte. A szüleim igazából nem tudták, hogy milyen lesz és meg is lepődtek, de beletörődtek.
2012. nov. 8. 14:47
 5/17 A kérdező kommentje:
Ó és ment a zöld kéz mindenkinek. Köszi a válaszokat.
2012. nov. 8. 14:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazgató és a többi tanár sem szólt érte, csak ez az egy tanár agonizál rajta, akkor tényleg nem marad más hátra, mint hogy a szüleidet hívd segítségül. Akár református iskola, akár nem, nem látok semmi kivetnivalót ebben a frizurában.
2012. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én a képébe röhögtem volna, nekem hátközépig érő világos zöld hajam van úgy 2 hónapja. :D az én iskolámba soha senkit nem zavart. sohasem értettem, hogy milyen mély lelki problémái és deffektei lehetnek az ilyen embereknek. nincs semmi joga megmondani hogy mit csinálj. el kell engedni a füled mellett. pláne ha az igazgatónak se volt baja vele. ez csak egy frizura, mindenkinek van valamilyen...
2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

le kell sz.rni és hordd úgy a hajad ahogyan tetszik, úgyse tehet semmit ellene, max a sokáig cs.szeget akkor kérd meg az igazgatót hogy szóljon már neki.

Nem értem az ilyeneket, én anno az ország egyik legerősebb gimijébe jártam, élénk liláspiros hajjal és senki nem szólt érte, max röhögve meg szokták jegyezni hogy kilométerről ki lehet szúrni ha jövök annyira rikít..

2012. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mindenkinek ment a zöld kéz!
2012. nov. 8. 18:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Nagyon sokáig hosszú hátközépig érő hajam volt. Aztán totál depressziós lettem és ahogy sikerült kilábalnom belőle levágattam a hajam (Kovács Veráéhoz hasonlóra). Azóta az ofő állandóan mondogatja, hogy növesszem vissza meg ilyenek, de én nem akarom. És ez annyira rossz, mert ő nem tudja mint mentem keresztül.
2012. nov. 8. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!