Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás holdnaptár szerint?

Hajvágás holdnaptár szerint?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten hogy a hajvágásra alkalmas napok mikor a hold az oroszlán jegyében van. De ugye arról is hallottam, hogy akkor a legjobb mikor a hold növő fázisban van. Most legközelebb dec 3-tól vana hold az oroszlán jegyében, de ez meg pont fogyó hold. Akkor most ilyenkor mi van?
2012. nov. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az van, hogy ez egy nagy marhaság.
2012. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülyeség.
2012. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baromság! De ha ebbe hiszel akkor a világvégében is hiszel? mert akkor már nem igen van értelme levágni hisz világvége lesz
2012. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi köze lenne a világvégéhez? Én is a holdnaptár szerint vágom a hajam és szőrtelenítek, ettől függetlenül nem hittem a világvégében. Mellesleg elég hatásos. A Hold hatással van az óceánokra is, ár-apály jelenséget okoz. Miért ne lehetne hatással az emberi szervezetre is?
2013. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, hogy a hold hatással van az emberekre is...utána kéne kicsit olvasniuk akik nem tudják... A legalkalmasabb nap a hajvágásra, ha a hold az oroszlán jegyében jár, teljesen mindegy, hogy fogyó vagy növő. Persze a növő hold sokkal jobb, úgyhogy ha nem az oroszlán jegyében jár, akkor mindenképpen növő holdnál vágasd (vágd) le.
2013. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!