Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ártalmas a hajvasalás?

Mennyire ártalmas a hajvasalás?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, mintha jót tenne a hajamnak (selymesebb, fényesebb tőle), de lehet, hogy csak szeretném azt hinni...

2012. nov. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a hajvasalas nem nagyon tesz jot a hajnak,en vasalom az enyemet es fuu hat eleg rossz a hajam vege,toredezik,repedezik :/
2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért tűnik úgy,mert az egyenes haj hogy is mondjam asszem tlaána fénytöréssel kapcsolatos.. a göndör haj kisebb felületen tud csillogni..
2012. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyira ártalmas h a hát középig érő hajamat vállig érőre kellett vágatnom mert letört,ocsmány seprűs lett a vége és iszonyatosan száraz,töredezett, eleinte szép volt tőle a hajam de aztán mindennapi vasalás eléggé megviselte.. szóval én nem ajánlom legalábbis napi szinten semmiképp néha-néha egy-két alkalommal esetleg..
2012. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajtípustól függ hogy mennyire viseli meg a hajad, valakinek 2 hónap utan kb. nincs haja, valakinek csak kiszárad.
2012. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha göndör vagy nagyon hullámos a hajad, akkor nagyon ártalmas, mivel ezek a hajtípusok amúgy is nagyon könnyen töredeznek, kiszárad a végük, stb. Nagyon sok ápolást igényelnek, főleg ha az ember növeszteni akarja. Az én hajam is selymes, fényes lesz vasalás után, de 1-2 hét elteltével, ha nem vasalom, már érzem a negatív hatásait. Szerintem havi 1-2nél többször nem érdemes vasalni, mert nagyon tönkreteszed vele a hajad hosszútávon.
2012. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!