Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk mi a véleménytek arról...

Rasztabarika kérdése:

Fiúk mi a véleménytek arról ha egy lánynak raszta haja van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Valszeg megkérdezném az ilyen hajú lánytól hogy,

Na oszt vótál fenn szombaton? Aztán beletúrnák a hájába és elszaladnék!

2011. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem tetszik,pocsék
2011. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Na mivan, raszta, büdös a hajacska?" (FankaDeli)


Nekem ez a véleményem.

2011. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem nem tetszik. Semmi nőiesség nincs benne szerintem, de ha neked ez tetszik, akkor ne hallgass azokra, akik ellenzik, hisz te fogod hordani és az a lényeg, hogy te jól érezd magad vele :)
2011. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy olyan a fejük mint az a cucc amit a porszívó porzsákjából kerül elő ürítéskor.
2011. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap olvastam ezt a kérdést, de akkor még nem foglalkoztam vele

pont ma láttam egy csajt, raszta haja volt és valahogy feltűzte az egészet, de nagyon jól állt neki és teljesen nőies volt

na jó, ez most pont nem tartozott ide, de azért leírtam

2011. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem ilyen undorító nagy hurkákba van besütve hanem ilyen vékonykákra lehet szép.
2011. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelembe véve hogy nőnemű vagyok valószínűleg nem mérvadó a válaszom, azért ennyit mondanék: milyen srácoknak akarsz tetszeni rasztával? A tükörbenfényképezőspartiarcok és ügyvédtanoncok elítélik, másoknak viszont bejöhet :) Több fiúismerősöm is úgy állt hozzá miután rasztám lett, hogy "nanemáár, hogynézelki, azonnalcsináldvissza", de tőlük nem is akartam soha semmit, úgyhogy nem zavart, a barátságunk sem romlott meg, míg a hozzám hasonló beállítottságú srácok lényegesen nagyobb tendenciával figyelnek fel rám :)
2012. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!