Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Mit gondoltok arrol, ha egy lánynak csak pár raszta tincse van?

Figyelt kérdés

Tehát: nem az egész haja raszta, hanem mondjuk van a hajánál kicsit hosszabb raszta tincse olyan 4-6 db?

Pl: van egy csaj, olyan vállig-hátközépig ér a haja, és alulra hosszabbított tincsekből csinál kb 4 raszta tincset?

Akinek tetszik, annak milyen színben? :D

Kort, nemet legyetek szívesek írni! :)

Köszi!

16L.


2009. júl. 26. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
én lány vagyok, s nekem nem tetszik a raszta haj egyáltalán. Szerintem ezzel sokan vagyunk így. A pár tincs azért jobb mint ha az egész az lenne.
2009. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát tudjátok, így alulra gondoltam. :D Mittudom én a vállig érő haj alsó részéhez hosszabbítani tincseket, és abból pár rastatincset :D.

Remélem érthetően mondom, ha nem akkor szóltok :D:D

2009. júl. 26. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Én értem, de nekem nem tetszik. Számomra nem nyújt elegáns hatást, nem tartom szépnek és nem érzem szexinek.

Ne haragudj, attól még másnak lehet, hogy tetszik.

2009. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik.. Szerintem már akkor jobb ha az egész rasta.. Mondjuk azt elötte nagyon gondold át.


15/l

2009. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat, nem az egészet nem szeretném megcsinálni, megunnám! :S
2009. júl. 26. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet megunnád, de ez a pár tincses dolog elég gázul néz ki.. akkor már inkább legyen pár ilyen izésen fonott tincsed, tudod. a raszta csak akkor jó ha az egész hajad az és normálisan van ápolva. így tré lenne.
2009. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmi köze nincs a reggie stílushoz a magyar kultúrának, tehát nevetségesnek tartom itt az egész stílust. Amúgy szerintem undorító, pláne egy lány esetében a raszta haj. De szíved joga úgy hordani ahogy akarod.


17/L

2009. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rasztát, de nem tenném tönkre a hajamat, amit már vagy 6 éve növesztek. A fiúkon mindig tetszik, sok lányon viszont olyan közönséges hatást kelt. Egyébként meg szerintem szebb, ha száll a szélben, minthogy csak úgy lógjon :D 15/l
2009. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csúnya és semmi értelme.
2009. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!