Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítőporokat csak a saját...

A szőkítőporokat csak a saját márkájú hidrogénperoxiddal lehet keverni?

Figyelt kérdés
Mert vettem egy Infinity szőkítőt, de nem kaptam hozzá oxit, mert csak literes kiszerelésben volt a kellékesben, én meg annyit az életben nem használok el.. és van itthon 6-os Kallos oxi, ezzel nem lehet keverni? Minél hamarabb festenem kéne, és nem várnék vele holnapig, mert csak akkor tudnék felmenni Pestre, hogy vegyek...
2012. nov. 13. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

6-os oxi elég gyenge,én 9-essel vagy 12-essel szoktam


De kérdésre válaszolva igen használhatsz más márkájút,nem aza lényeg hanem az erősség

2012. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen.. a 9-es vagy a 12-es valóban célszerűbb viszont!
2012. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak pár árnyalatot fogok világosítani :) Arra pont elég a 6-os..meg hát ez van itthon :)

Köszi a válaszokat, akkor nekiállok.

2012. nov. 13. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A világosításhoz épp, hogy fontos a színelőhívó. De rendben, te tudod..
2012. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegy a márka, teljesen ugyanaz mind.

Valóban csak az erősség számít, de 1-2 árnyalat világosításhoz tényleg elég a 6%-os. 9%-os 3-4 árnyalat világosításhoz, 12%-os meg csak akkor ha sötét hajból akarsz nagyon világosat csinálni.

2012. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!