Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akik tudják! Miért...

Lányok, akik tudják! Miért jó, hogy pár lány kiszedi a szemöldökét és odafest egyet? Olyan nagyon nem természetes, hogy szép csajt is elront. (17/F)

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
nekem pl. elég ritkás a szemöldököm, világos is és egyikből hiányzik egy darab gyárilag. Na, ilyet érdemes festeni, tetováltatni, de csak alkalomra szoktam szemöldökceruzát használni.
2012. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek betegség (talán májgyulladás)vagy annak kezelése miatt kihullott, azért tetováltatta. Nem hinném, hogy ez mindre igaz, szóval az lehet az ok mint a kacsaszájra..azt hiszik szép/menő.
2012. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Audrey80: Köszönöm a válaszodat, ilyen esetben a korrekciót elfogadom. De a teljes festés, tetoválás, divatból, olyan értelmetlen és csúnya.
2012. júl. 10. 19:59
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es: A kacsaszájas megjegyzés jogos :-D, ilyenben ne keressek értelmet.
2012. júl. 10. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, én sem tudom. Szerintem úgy szép ahogy természetesen van.
2012. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert más formájút szeretnének, mint az eredeti.

én nem szedem le az egészet, és csak ceruzával szoktam kihúzni, így még természetes a hatása, és egyébként sem akarok olyan drasztikus változást, inkább csak megerősíteni kicsit mert elég halvány, és kiemelni a formáját:)

2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A tetovált szemöldök csak félig gáz, ha viszonylag természetes a vonala.


De ultragáz, ha máshol húzza, természetellenesen. Igénytelen...taszító.

2012. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme hogy kiszedi és újrafesti..láttam olyat nem is olyan rég,hogy elfolyt neki..na az még gázabb:D
2012. júl. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az egyik osztálytársam vagy 10x rá megy a szemceruzával,ha egyszer elkapná az eső nem lenne szép látvány :P
2012. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Háát én is betegség miatt tetováltattam ki de szerintem jó lett (meg sok mindenki szerint).Nem tudom hogy csak illőségből mondják-e vagy tényleg tetszik nekik.

De egyébként nem szabad ebből ítélkezni mert ki tudja, miért tette? Lehet hogy az a valaki (ahogy én is)betegség miatt tetováltatta ki, és közben nem tehet az egészről,de muszáj volt neki mert azért szemöldök nélkül csak nem mehet ki az utcára.

Sajnos engem is támadtak már le,és nagyon megbántottak vele,mert egy nagy sebet téptek fel(emlékeztettek a betegségemre).

2012. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!