Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha naponta 10 percig áztatom...

Ha naponta 10 percig áztatom meleg vízbe a kezem akkor a körmeimet ápolom vagy gyorsabban nő meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semelyik. csak kiszárad a bőröd. Hol hallottad ezt a hülyeséget?
2012. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól szétázik a körmöd, és könnyebben törik majd
2012. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én ezt ezen az oldalon olvastam :S gyanakodtam benne ezért kérdeztem meg!
2012. nov. 17. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség :S

Inkább fültisztítópálcikát márts bele olíva vagy ricinusolajba és kend be vele a körmeidet. Hagyd, hogy beszívja.

2012. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyi jutott eszembe, hogy víz+citromlébe kell 10 percig mártogatni akkor a körmöt, ha fehérebb körömvégekre vágyunk, illetve ha sárgás árnyalatú a körmünk.
2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ahaa köszönöm :D
2012. nov. 17. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

tudod mi történik akkor, ha meleg vízben ázik a kezed?

kiáznak a zsírok a bőrödből, ezért ráncos lesz - és nem utolsó sorban száraz.

aki azt írta, hogy hú, "gyorsabban nő", az egy marha volt, az emberi kéz nem fű vagy vágott virág. jajmár.

képzeld, én naponta mosogatok, esti tusoláskor is ázik a bőröm eleget, mégsem nő gyorsabban, semmi. ez nem attól függ.

inkább vegyél körömerősítő folyadékot drogériában és azzal ecseteld. vagy menj el egy kozmetikushoz, és faggasd ki, milyen kozmetikumokat, házi praktikákat érdemes használnod, kipróbálnod.

2012. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!