Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hideg-meleg váltózuhanytól...

A hideg-meleg váltózuhanytól tényleg csökken a narancsbőr? Ha nekem nagyon kevés van a fenekemen meg hátul combomon (és igazából úgy látszik, ha összenyomom a bőrt) elmúlik, ha naponta váltózuhanyzom?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen volt, de nem kaptam igazán választ...

:)


2010. dec. 8. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában a zuhanytól nem fog elmúlni, de némi sporttal, esetleg valamilyen narancsbőr elleni krémmel és/vagy szaunával kombinálva hatásos.
2010. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg napi három liter szénsavmentes vízzel.
2010. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak a zuhanytól nem! Valószínűleg vékony vagy. Szedsz hormonális fogamzásgátlót, eszel félkész, adalékanyaggal teli kajákat, esetleg cigizel? Ilyesmi okok lehetnek a hátterében...

Menj el néhány ultrahangos zsírbontó kezelésre, vagy az a felszíni zsírrétegre hat, és a narancsbőrt pár alkalom alatt eltünteti, vagy kérdezd körbe, van-e valakinek otthoni Ultrahangos zsírbontó gépe (Forever Slim), mert neked elég lenne kölcsönkérni pár alkalomra. És örülj, májlista vagy!

Ja, és sajnos az izmos testen is lehet narancsbőr, ráadásul még nehezebb eltüntetni, mert merevebb, makacsabb, én pl. már táncosnőn is láttam. De ettől még sportolni kell, csak az sem oldja meg önmagába a kérdést.

2012. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a csalánteáról hallottam hogy jó a narancsbőrre, mivel méregtelenít.
2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!