Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkremegy a hajam, ha...

Nagyon tönkremegy a hajam, ha fél évig nem tudom levágatni?

Figyelt kérdés
Kijöttem külföldre tanulni fél évre. Már előtte is rámfért volna a vágás, de akkor annyi teendőm volt, hogy úgy döntöttem, majd kint elintézem. Itt viszont kiderült, hogy iszonyú drága, én ennyit nem tudok kifizetni. Nem tudom, a női mennyi, de fiú ismerősöm, akinek csak géppel le kell nyírni rövidre, azt mondta, hogy kb 6000 forintnak megfelelő összegért vágták. Már ez is nagyon drága, képzelem, mennyi lehet a női. Ráadásul otthon csak hetente kétszer mostam, itt viszont két naponta muszáj, mert piszkos munkát végzek mellette. Hosszú, töredezésre hajlamos göndör hajam van. Nagyon durva lesz, mire hazaérek, vagy ki lehet bírni ilyen sokáig?
2012. nov. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal mindenki képes ollót használni... így hajat vágni is ha szükségét látod. Én is magamnak csinálom, mert ezért felesleges többezret kiadni.
2012. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De egyébként ha rendesen ápolod akkor nem kéne hogy nagyon töredezzen...
2012. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én jó, ha évente eljutok fodrászhoz, de inkább csak 2 évente. Mégis egészséges, szép hajam van, és nem töredezett...
2012. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még soha nem vágtam magamnak, hogyan tanulhatnám meg normálisan levágni?
2012. nov. 21. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos 3-4 havonta muszáj menni, különben borzalmas, kezelhetetlen.
2012. nov. 21. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és 5 éves korom óta nem voltam fodrásznál.. egy darabig anya vágta, de aztán 13 éves korom óta én, és mostanában nem is túl sűrűn, idén még asszem egyszer sem vágtam, semmi baja nincs.
2012. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használj rá pakolást, hogy ne legyen olyan seprűs a vége, mást nem tehetsz. Szerintem jobb, ha nem esel neki kint valami papírvágó ollóval a hajadnak, inkább akkor próbáld megvárni, amíg hazaérsz. Amúgy hadd védjelek meg a kedves kommentezőktől, akik évente vágatnak hajat, ugyanis ők nem tudják, hogy mien sz*r az, ha valakinek minden ok nélkül vékonyodik, szálkásodik és töredezik a haja...
2012. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!