Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves lány vagyok, és...

15 éves lány vagyok, és rettenetesen zsírosodik a hajam. Olyan szinten, hogy eddig 3 nap után, mára meg már van, hogy másnap estére bezsírosodik. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem mindig össze van fogva a hajam, (otthon nem..!) és ettől is zsírosodhat, de mivel 2 nap után már nagyon zsíros, muszáj összefognom. Tipp? Tudom, kamaszkorral jár ez, de azért ennyire nem kéne zsírosodnia. Nem tudtok adni valami jó tippet, hogy mit csináljak? (sampon, pakolás, stb.) Ti mit használtok?Hallottam az ecetpakolásról, hogy hajmosáskor ecettel kell jól leöblögetni, de nem tudom, jó-e. Nekem annyira nem vált be..

2012. nov. 20. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kénes sampon
2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pl? tudsz valami nevet? :)
2012. nov. 20. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Ultra Doux 5 gyógynövényes sampon vált be, és az öblítés csalánfőzettel.
2012. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima drogériás samponok hosszútávon nem fogják kimosni a hajhagymáidból a sok zsírt. Vegyél fodrászkellékesben vagy rendelj netről mélytisztító sampont. Drágább, mint az átlag samponok, de szerintem nagyon megéri. Azt jól masszírozd bele mindig a fejbőrödbe és pár hét múlva meg lesz az eredménye.
2012. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!