Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam,...

Milyenre vágassam a hajam, hogy kicsit belelogjon a szemembe? [Rocker, kicsit Emo lány vagyok]

Figyelt kérdés

Na szóval.Zenekaros polok,fekete ruhák,náha piros ruhák.Ilyenekbe járok.Az arcom inkáébb hosszukás mint gömbölyű.Kicsit csontos de nem olyan feltűnően. Nehéz az ilyen hajat kezelni? nekem ilyen valahol hullámos,valahol még hullámosabb néhol egyenes hajam van,tehát ha oldalfrufrum lenne azt minden napő vasalni kéne? vagy az máshogy működik?

Olyan hajat szeretnék ami egyedien van vágva,most vállig ér és inkább a frufrurészből vágatnék.Szeretem "rázni" a hajm :D,szeretem mikor egy kicsit belelóg a szemembe(persze nem ugy hogy eltakarja),Lécci aki tud linkeljen képet,vagy oldalt ahonnan lehet ötleteket nézni.Akinek ilyen kicsit szembelódó haja van irja meg hogy nehéz-e kezelni.Ja és azok akiknek nem tetszik a stílusom azok kíméljenek. Köszi



2012. nov. 23. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

felhasználónevemből kiindulva :D :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ugyanaz a frizkó, csak néhol egyenes, néhol hullámos, vgay természetes ;)

2012. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha belelóg, attól elromolhat a szemed! Kozsónak is attól romlott el:S:S Neki ott lógott tincs.
2012. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

tudom,ezért mondtam hogy ne takarja el a szemem.

csak valamenyyire logjon rá.


köszi a képeket. Amugy ha bármilyen hajam lenne akkor taylor momsen haja szóba jöhetne :3 mindig jol néz ki

2012. nov. 23. 19:14
 14/16 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen tönkre akarod tenni a szemed akkor mindegy csak a szemedbe lógjon...nekem is hosszú hajam van (16/F), és rocker is vagyok de nem lóg a szemembe..
2012. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
az egyik szemem amugy is rossz..nem vészes,mert látok csak ha valami messze van akkor nehéz elolvasni.álítolag ez ilyen velem született dolog és már nem romolhat azt mondta a doki.
2012. nov. 24. 22:40
 16/16 anonim ***** válasza:

szia!

nekemis ilyesmi frizurám van mint amilyet szeretnél.bár nekem szinte teljesen takarja aszemem ugy jobb mert ha csak részben akkor az zavaró hol látsz hol nem...

idö mig megszokod eleinte könnyezel meg pislogsz sokszor.

2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!