Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha szőrös a hátam?

Mit tegyek, ha szőrös a hátam?

Figyelt kérdés
hát eléggé szégyelem kiírni
2008. máj. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanta?
2008. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus. Ma már férfiaknak sem gáz. Persze csak ha tényleg annyira zavaró, mert sok vele a macera. Én inkább megpróbálnék szexepilt csinálni belőle, hisz csak önbizalom kérdése :-)


De tényleg, elvégre ez is az egyéniséged része

2008. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

ha zavar, kozmetikus. ez az amit magadnak garantáltan nem tudsz leszedni sztem :D

hidd el ha tényleg zavar, megéri a pénzt/fáradságot/bátorságot, bmit..

nekem pl a karom szőre zavart (lány vagyok :)) és egyszer rászántam magam és azóta gyantáztatom és lehet pénz meg rájöttem h nem volt ám erős kicsit sem, de így jobban érzem magam, ergo megérte

ennyi

2008. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkora a szőröd, de a múlt héten láttam az uszodában egy embert, hát jó hosszú szőre volt, ráadásul fel is volt kunkorodva a nyaka felé (akkor még nem volt vizes a háta). Nem volt egy gusztusos látvány. Ahogy az sem, hogy lány osztálytársaimnak nagyobb a szőr az alkarjukon, mint nekem (fiú vagyok). Szerintem gyantáztassad le, az tartós is állítólag, meg nem leszel tőle egy hét múlva borostás a hátadon :)
2008. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!