Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés/ritkítás/szőkíté...

Szőrtelenítés/ritkítás/szőkítés -ről mi a véleményetek? Ezekről lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok és eléggé zavar hogy túl szőrösek a lábaim. Amikor tehetem kerülöm strandot meg ilyenek. Nem tudom de van valami módszer a "ritkítás" -ra vagy a szőkítés hatásosabb(és azt hogyan is kell pontosan)?

Illetve, hogyha nemiszervem és hónaljam is borotválom akkor ajánlatos valamivel utána kezelni a bőröm?


2009. aug. 16. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy fiúnak igenis legyen szőrös a lába. Nekem az nagyon ratyis ha levan borotválva. A hónaljadra fújj izzadásgátlót szőrtelenítés után.

24-l

2009. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ez ok,ezért lenne ésszerű számomra "szőkítés vagy ritkítás" de nem tom, hogy kell szóval tudatlan vagyok. :S és 3x szőrösebb a lábam mint a korosztályomnak és nagyon nincs ez rendjén. Tökre ciki és zségyellem magam ha rövidnadrágot húzok vagy strandra megyek..stb..stb
2009. aug. 17. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:

szőkítésnek sztem semmi értelme, ugyanúgy láccik a szőr, sőt még szépen is csillog a napfényben, és egy lebarnult lábon baromira hülyén nézki a kiszőkített szőr, főleg ha olyan sok, ahogy mondod.


ritkítsd kisollóval sztem.

2009. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy hajvágó géppel vágd rövidebbre. Úgy kevesebbnem fog tünni.
2009. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettek. :)
2009. aug. 17. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha zavar csinálj vele valamit!A hajnyíró nagyon praktikus hogyha csak rövidíteni akarod.Én 1 cm.re szoktam nyírni,így szőrös is,de már nem zavaró.Nekem nagyon sűrű a szőröm és én néha le szoktam borotválni(most is).Sokaknak ez nem tetszik,de az emberek többsége nem foglalkozik ezzel,úgyhogy ne másokkal törődj,úgy csináld,hogy neked jó legyen!
2009. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!