Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a patikat?

Hogy tüntessem el a patikat?

Figyelt kérdés
Hello!Valaki tudna adni egy-két biztos tippet hogy tüntessem el a pattanásokat?Előre is köszi!

2012. nov. 24. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
napi 2szer tisztisd tonikkal, ha fénylik napközben akkor is töröld át. Heti egyszer radírozd, szedj cinket. Olyna termékeket használj amiket kozemtikus ajánl. Az ilcsi termékek nagyon jók. Föleg a feketeszappan a pattanásos bőrre.
2012. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Takács Jánosné válasza:
Ha pattanások jelennek meg a testen bár hol az aszt jelenti nincs valami rendben nem csak kívül hanem belül is fontos a táplálkozás hogy mit eszel pl. túl zsírosat fűszereset stb.Néha méregteleníteni kell a szervezetet külsőleg pedig jav. vegyél a boltból 1 csomag sáfrányt/kurkuma/ 1kk.kevés vizel össze keverni vatta pamaccsal át törölgetni pár nap múlva leszárítja az ét kezést át reformálni a sok édesség től is pattanásos leszel sok sikert.
2012. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menj el a bőrgyógyászhoz, és írass fel vele valamit, esetleg kvarcolj.

nagyon problémás volt a bőröm és bármilyen áru, márkájú terméket vettem is, nem használt semmit. januárban elmentem a bőrgyógyászatra, 3 hétig hétfőtől-péntekig kvarcoltam (szép barna színem is lett tőle, de szigorúan smink nélkül csináld!!! ingyenes!) + a doktornő felírt 3 arclemosót. az egyik egy mosdókenőcs ( [link] a másik egy nagyon erős tonik (ez aknékra van) ( [link] a harmadik pedig egy enyhébb tonik a pattanásokra (itt sajnos nem tudok képet mellékelni mert a gyógyszertárban keverik ki, és a kis üvegcsén nincs név, de 200 Ft köröl van és nagyon jó!)

Mint írtam, januárban kezdtem el a "kezelést", most április van és a bőröm már már bő egy hónapja gyönyörű!

2013. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!