Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Ha itthon szeretném...

SÜRGŐS! Ha itthon szeretném melírozni a hajam, az számít, hogy az alufólia melyik részét (fényes, kevésbé fényes) rakom a hajamhoz?

Figyelt kérdés

Most csinálom magamnak először, fodrásznál már 100x meglestem, de erre nem figyeltem...

esetleg egyéb jótanács?


Előre is köszi! :)



2012. nov. 25. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve én festékkel csinálnám, és most olvasom, hogy ehhez nem érhet fém????
2012. nov. 25. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden festékre rá van írva ,hogy ne keverje fém edénybe.

A befóliázás az más.Ott a hőt termeli és felgyorsítja a folyamatot,

Mindegy melyik fel van kívül,de én a fényest teszem kívülre,,lehet csak megszokás.

2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok, szóval akkor festék+alufólia nem gáz együtt? :))
2012. nov. 25. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hát ,de ha félsz akkor a folpack is meg teszi,de ha nem tekered be semmivel akkor is hatnia kell a szőkítőnek.
2012. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét fele ugyanaz, szóval mindegy. Az én alufóliáimnak mindkét fele fényes, szóval nincs ilyen gondom:)
2012. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként vörös festékkel melíroztam.

Nem is lett olyan rossz :D Bár az alufóliát nem tudtam rendesen alátömködni, úgyhogy lehet, hogy legközelebb ilyen sapit veszek.


Mennyi pénzt megspórol az ember, hogyha magának ügyeskedi ki! Nem semmi! Alig telt 40 percembe pakolással együtt (+hajmosás)

2012. nov. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!