Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton megkapta az arcomat...

Szombaton megkapta az arcomat a nap, mit tegyek, hogy hamarabb elmúljon? Van valami praktika?

Figyelt kérdés

Nem nagyon égett le,de húzódik,hámlik és iszonyú száraz.Próbáltam kenni de le kellett mosnom mert nagyon csípte.Próbáltam leradírozni de nem ért semmit.Nagyon rossz érzés.Egyébként nem látszik h vörös,csak húzódik,fáj,száraz...:(

14/L


2009. aug. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Használj aloe verás krémet vagy körömvirágkrémet, az nekem is segített.
2009. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Próbáld Panthenol habbal vagy más panthenol tartalmú készítménnyel bekenni. Nekem az mindig segít.

Legégett bőrre zsírosat nem szabad kenni, és kímélni kell. Hideg vizes kendővel néha borogathatod is.

2009. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a teafaolaj is jó:)veszel egy kis üveggel, raksz belőle egy vattapamacsra és bekened vele az arcod.Szerintem ez beválik, bár még nem próbáltam, emrt nem volt rá szükségem.
2009. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!