Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam szőkére,...

Befestettem a hajam szőkére, és a teteje nem szép szőke hanem sárga lett. Mit csinálhatok vele?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék vele? Eddig mindig satír, vagy melír volt benne, de nagyon eltört tőle a hajam, és most úgy döntöttem inkább befestetem. Fodrász csinálta, az alja nagyon szép lett, csak a teteje (mivel már le volt nőve), ilyen sárgás szőke. Nincs valami jó tippetek mit csináljak vele? Szeptember 15-én lagziba megyek, koszorúslány leszek=fényképezkedés. Nem érezném túl jól magam így. Viszont ráfesteni se hiszem hogy lehet, mert megint szétmegy a hajam a sok festéstől. Gondoltam szinező habra is.
2007. szept. 2. 09:20
 1/4 anonim válasza:
11%
Szerintem vágasd le. Kopaszra. Nem érdemelsz szép hajat, ha a saját hajad természetes szépsége neked nem elég.
2007. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%
Hamvasitó sampont tegyel rá(szigoruan a schwartzkopfot)hagyd rajta pár percig(max3p). vagy lehet kapni olyan habot(londacolor szinezöhab) is az is nagyon joo!A következö festésnél már nem lesz ilyen csak most biztos nagy volt a különbség a lenövés meg az alatta lévö haj között.Rem. csini leszel mire szükséged lesz rá! Az előtem válaszolóval ne törödj biztos férfi!!!:DDD
2007. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Úgy látszik van aki az ókorba él.Az vágassa le kopaszra a haját,aki csak azért ir be ide,hogy mások felett itélkezzen.Én a schauma hamvasitó sampont használom ,az is jóPróbáld ki.

2007. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana szólni a fodrásznak ha festi a hajad szőkére akkor elötte le kell szívatni a színt majd a szőke festékbe egy kis hamvasfestéken rakni. De a Schauma tényleg jó. Vagy van egy hamvasitó folyadék amit vizbe kell tenni és úgy ráönteni a hajra. Az is jó, de azzal az a probláma ha sokat teszel bele lila lesz a hajad. Én elég sokszor jártam már lila hajjal :D
2007. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!