Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állna egy sötét barna...

Hogy állna egy sötét barna hajba, világos majdnem fehéres szőke?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Úgy nézne ki, mintha öszülnél - szerintem egyáltalán nem jó.
2009. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tincsekben nem nagyon őszül az ember, úgyhogy biztos jól nézne ki, bár nekem feketébe sokkal jobban bejön a majdnem fehér melír, vagy akármi. De barnába is jó! :)
2009. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó, a barna hajban szőke melír olyan.. pórias. Az extrém, elütős melír csak fekete alapon vagy nagyon hipószőke alapon mutat jól. A te sötét hajadba szerintem színben közelálló kéne, néhány árnyalattal világosabb, pl sötét vörösbarna nagyon jól nézne ki sztem. Vagy őzbarna.
2009. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, borzasztóan festett. Aztán utána volt mahagóni vörös, az viszont nagyon jól mutatott. Szerintem azt próbáld meg inkább.
2009. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!