Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi hajatok hullik...

Nektek mennyi hajatok hullik ki hajmosáskor?

Figyelt kérdés
Mosás közben, illetve amikor vizesen kifésülitek...Kíváncsi vagyok az enyém kóros-e...
2012. nov. 27. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem hullik. Mosáskor is max 3 szál szokott a kezembe maradni. vizesen sose fésülöm, és nem is szárítom soha.



18/L

2012. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsességfogad megvan?


Nekem a panorámaröntgen semmi gócot nem mutatott, mégis úgy döntöttem, kihúzatom őket... és lám! Sokkal kevésbé hullik azóta a hajam.

Korábban marokszámra szedtem ki a kádból, naponta kellett porszívózni és még így is mindenhol az én hajam volt.


További tippek:

festeted a hajad?

milyen sampont használsz? Érdemes minél natúrabbat használni, mert lehet, hogy valamelyik összetevőre reagál hajhullással a fejbőröd.


28N

2012. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
78%

A hormonjaidat nèztèk màr? A koros hajhullàs oka sokszor az, hogy felborul a hormonhàztartàs, kevès az osztrogèn hormon ès sok a tesztoszteron (fèrfi hormon). Ez a sok tesztoszteron felelos a hajhullàsèrt, vagy esetleg pajzsmirigy problèma.

Mivel nem irtad Neked mennyi hullik ki, nehèz megmondani koros-e.

Lehet ok a vitamin ès vashiàny, de ha az ezekre szedett kapszulàk, vitaminok nem segitenek, tovàbb kell keresni az okot. Lehet samponokkal, hajszeszekkel probàlkozni, de ha nem javul a helyzet ès foleg fejteto ès homlok, frufru rèszen feltuno a ritkulàs, nèzess hormonèrtèkeket endokrinologussal. Sok Nonèl problèma a hormonàlis hajhullàs, ezt mondom Mindenkinek aki emlitette, hogy rengeteg haja hullik ès a kulonbozo patikai cuccoktol nincs javulàs.

2012. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vérképem ok, pajzsmirigy, vas, nőgyógyászat, fül-orr gége rendben. Belső baj nincs. Nekem hajmosáskor 20-30 szál, utána fésülködéskor vizesen kb ugyanennyi. Vékony szálú hajam van és már kilátszik a fejbőröm a homlokom fölött. Napközben mindig van egy-két szál a ruhámon. Régebben nem hullott szinte egyáltalán. Sokféle hajszeszt, vitamint próbáltam már és 3 éve nem festem. 24 éves vagyok...Kétségbe vagyok esve :-(

2012. nov. 29. 21:23
 15/15 anonim válasza:
Hàt, nem tudom, èn ezt a mennyisèget (mèg ha Neked ijeszto is) nem neveznèm nagyon korosnak. Hajmosàskor felpuhul a fejbor, ilyenkor tobb hajszàl kihullik, mint szàrazon, mindenkinek. Azon, hogy a vèrkèped rendben mit èrtesz? Szoval akkor rendesen csinàltak hormonvizsgàlatot? Mivel a homlok ès fejtetoi hajritkulàs pont, hogy hormonàlis eredetu àlltalàban. Ha nincs ilyen tèren problèma, az megnyugtato,èn mèg azt tanàcsolnàm, hogy ne stresszelj ezen annyira, lehet ez a problèma. Mondom, szerintem ez a mennyisèg mèg nem annyira vèszes. Szedj vitaminokat, hasznàlj termèszetes alapanyagu (bio, oko) sampont, hajàpolo szereket ès ne gorcsolj ennyire, lehet, ha nem figyeled mindig ilyen feszulten, egyszer csak èszreveszed, hogy csokkent a hajhullàs...
2012. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!