Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, érzékeny arcborre...

Száraz, érzékeny arcborre melyik a legjobb arctisztito tej?

Figyelt kérdés
Probàltam màr Garniert, nem voltam vele tulsàgosan megelègedve. Nivea elment, talàn a Helia-D volt mèg a legjobb, de hàtha tudtok valami jot ajànlani. Szàraz, vizhiànyos a borom. Legutobb a Mullerben vettem valami uborkàsat, nem is volt olyan rossz, de az illata...mintha 2 kg uborka lett volna az arcomon, nagyon zavaro volt...
2012. nov. 28. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne szárítson. Nem az a lényeg hogy milyen arctejet használsz hanme hogy milyen arckrémet. Mindenképp használj hidratáló krémet. Heti egyszer radírozd le a bőrödet. és rakhatsz fel hidratáló paskolást is. Ajánlatos lenne nem a drogériás sz.rokat használni hanem profeszionális termékeket. Az ilcsi termékeke nagyon jók és árban kb ugyanott vannak mint ezek a nevesebb drogériás termékek, viszont a hatásuk, össszetételük ég és föld..... kozemtikusná tudsz hozzá jutni.
2012. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasznàlok arckrèmet, minden reggel, el sem tudnàm kèpzelni, hogy ne.Elotte szoktam letisztitani ar arcom, erre hasznàlom az arctejet, ill. este lefekvès elott. En is gondoltam màr arra, hogy a kozmetikustol vagy patikàban kèrjek segitsèget...
2012. nov. 28. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindneképp jó ötlet. Az arctejnél és tonkinál csak annyi a lényeg hogy ne szírítson vagy ne zsírosítson egyébként nincs nagy jelentősége hogy milyen. Havi egyszer csodákat tesz egy arcmassaázs ultrahanggal. Az ultrahang sokkal mélyebben beviszi a hatóanyagokat a bőrbe mint amennyire egy pakolást fel tud szívni. Ha megengedheted magadnak néha megéri rászánni azt a 2-3 ezer Ft-ot. Ezek nagyon sokat segítenek a vízhiányos bőrön. (első voltam)
2012. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a de-make up 4in1-t. Nagyon friss az illata és t-vonalban (zsírosabb bőrre) is jó, meg az érzékeny, vízhiányos területeken is.
2012. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudatosno.hu nézz körül itt jó leírásokat is találsz..
2012. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 13:16-os! Melyik ez a de- make up 4in1 ? Nem hallottam errol ès itt a neten sem talàlom. Milyen màrka? Hol lehet beszerezni?

Mindenki segitségét koszonom szépen!

2012. nov. 28. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Frezyderm a márkája és a tudatosnó weboldalon tudsz róla olvasni, amit az utánam válaszoló írt.
2012. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!